• od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • V čase od 11. 01. do 24. 01. 2021 bude infolinka spol. TIPOS nedostupná!    ●   
Aktuálne
Späť

Poznáme ďalšieho šťastného výhercu Víťaznej jazdy s LOTOm !

Z nového osobného automobilu sa už niekoľko dní teší aj výherca z Košického kraja, ktorý vyhral auto vo Víťaznej jazde s LOTOm. Uzatvoril stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie a s prekvapením zistil, že vyhral!

Nové auto si nedávno osobne prevzal v Bratislave a kľúče od novučičkej KIA Optima v hodnote viac ako 40 000 EUR prebral z rúk fantastickej olympioničky Anastastie Kuzminovej.

A tak slovenské cesty bude brázdiť ďalší majiteľ nového auta, ktorý ho vyhral vďaka hre LOTO. A ako sám prezradil, doteraz sa mu nič nepodarilo vyhrať a to, že v hre LOTO vyhral auto, bolo pre neho obrovským prekvapením.

„Je to skvelý pocit. Naše 20-ročné auto práve doslúžilo, takže toto nové nám prišlo veľmi vhod,“ povedal šťastný výherca. Vyskúšať šťastie odporúča aj ostatným. „Ešte nikdy som nič nevyhral, toto je prvýkrát. Naozaj platí, že šťastena si môže sadnúť na kohokoľvek, len treba skúšať,“ dodal.

Šanca vyhrať ďalšie nové auto je tu stále! Do špeciálnych prémiových žrebovaní je zaradená každá stávka v číselnej lotérii LOTO uzatvorená na predajných miestach TIPOSu, cez internet alebo SMS pre nedeľné žrebovanie v období do 25. 10. 2020 vrátane. Posledné žrebovanie sa uskutoční už najbližšiu nedeľu.

Výhercovi srdečne gratulujeme!  Veľa šťastných kilometrov mu osobne popriala aj Anastasia Kuzmina.

Zdroj foto:TIPOS