• od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
Aktuálne
Späť

Pán Ferdinand z Dolnej Súče vyhral v hre LOTO osobný automobil

Určite si ešte pamätáte na špeciálne prémiové žrebovania s názvom Miliónové Vianoce s TIPOSom, v ktorom hráči na základe vyžrebovaných prémiových kódov mohli v hre LOTO vyhrať každú nedeľu osobný automobil. Dohromady sme rozdali v priebehu celého decembra dvadsaťpäť osobných automobilov KIA Optima a jedným zo šťastných výhercov bol aj pán Ferdinand Šalamún z obce Dolná Súča v Trenčianskom kraji. Keď si preberal svojho nového štvorkolesového tátoša, neskrýval obrovskú radosť a ako tvrdí – splnil sa mu obrovský sen.

Pán Ferdinand je pravidelným hráčom a keď sa dá, zakaždým skúša šťastie v hre LOTO. V decembri aj on uzatvoril prostredníctvom SMS stávku v hre LOTO, avšak v predvianočnom zhone zabudol zistiť, či niečo vyhral. Po vianočných sviatkoch poslal SMS správu s textom VYHRA, aby si overil, či niečo nevyhral. „Zrazu mi prišla SMS správa, v ktorej mi gratulovali k výhre. Viete, pred dvomi rokmi som prekonal srdcový infarkt a v tej chvíli, keď som sa dozvedel o tejto výhre, som si myslel, že znovu zinfarktujem,“ pousmial sa pán Ferdinand a dodal, že výhrou osobného automobilu v Miliónových Vianociach s TIPOSom sa jemu a rodine splnila obrovská túžba. „Vždy sme mali len staršie jazdené autá. Keď sme išli vlani s našou deväťročnou dcérkou na dovolenku do Podhájskej, mali sme jedenásťročné auto a ja som sa celou cestou bál, či nás auto nesklame. Vďaka TIPOSu máme dnes nádherné nové auto a neskutočne sa z toho všetci tešíme. Naša malá dcérka si už vyčlenila miesto v aute vzadu za mnou a tešíme sa, ako budeme môcť podnikať krásne výlety po Slovensku,“ povedal nám výherca.


Z výhry má obrovskú radosť a stále nemôže uveriť tomu, že práve na neho sa usmialo šťastie. „Doteraz neverím, že ja, obyčajný človek, som takéto krásne auto vyhral. Dokonca som tým povzbudil aj celú rodinu a aj oni pravidelne hrajú LOTO,“ dodal pán Ferdinand na záver.

Viac informácií si môžete pozrieť v relácií TIPOS INFO TU.
Zdroj foto: TIPOS