• od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • V čase od 11. 01. do 24. 01. 2021 bude infolinka spol. TIPOS nedostupná!    ●   
Aktuálne
Späť

Olympijská víťazka Anastasia Kuzminová radí hráčom

Anastasia Kuzminová už dlhú dobu spolupracuje so spoločnosťou TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.. Trojnásobná olympijská víťazka fandí číselným lotériám a priznáva, že občas aj ona uzatvorí stávku v niektorej z nich. V najnovšom videu radí hráčom, ako môžu uzatvárať stávky v obľúbených číselných lotériách.

„Vedeli ste, že tipovať môžete už aj prostredníctvom mobilu? A to kdekoľvek a kedykoľvek, stačí vám pripojenie na internet. Môžete si podať stávku napríklad v číselnej lotérii Eurojackpot a vyhrať rozprávkový Jackpot až do výšky 90 miliónov eur,“ vysvetľuje Nasťa vo videu.

Pravdou je, že ak chcete uzatvoriť stávky v číselných lotériách a pokúsiť sa zabojovať o skvelé Jackpoty, nemusíte chodiť už len na kamenné predajné miesta spoločnosti TIPOS. Stačí vám už len mobil a internet. Stávky môžete totiž uzatvoriť aj prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk či formou mobilnej aplikácie. V prípade, ak nie ste na internete a spomenuli ste si, že je najvyšší čas uzatvoriť stávku, rovnako tak môžete urobiť aj formou SMS na číslo 3333.

Nezabudnite, že každý piatok hráte v číselnej lotérii Eurojackpot o fantastický Jackpot .