• od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • V čase od 11. 01. do 24. 01. 2021 bude infolinka spol. TIPOS nedostupná!    ●   
Aktuálne
Späť

Dni šťastia a SMS kasíno od TIPOSu

Spoločnosť TIPOS zaviedla nový a jednoduchý spôsob ako hrať kasíno cez mobil, bez nutnosti navýšenia hráčskeho konta cez platobnú kartu alebo internet banking. Prvýkrát na Slovensku bola spustená možnosť registrácie a dobitia hráčskeho konta len zaslaním SMS.

Hráči sa môžu jednoducho registrovať cez SMS v tvare SMSCASINO na číslo 3333 alebo na stránke dnišťastia.sk. Po registrácii si dobijú kredit taktiež cez SMS v tvare napríklad DOBI5 pre dobitie kreditu vo výške 5eur a následne si môžu vybrať, v ktorej zo siedmych ponúkaných, obľúbených hier skúsia šťastenu.

 

Hráči si môžu zahrať v kasíne aj bez registrácie a to tak, že si vyberú z ponuky možnosť „hrať pre zábavu“, kde hrajú len o virtuálne výhry.
V prípade, ak už ste registrovaný na etipos.sk, nie je nutné sa registrovať znova. Registrácia do online SMS kasína a všetkých ostatných sekcií systému etipos.sk, čiže pre lotérie, šport a kasíno je spoločná.

Portál dni šťastia ponúka unikátne online hry, SMS kasíno, číselné lotérie, ako aj SMS žreb Dni šťastia. Stačí si len vybrať a hrať o závratné sumy!

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. vám praje veľa šťastia a zábavy.