• od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
Aktuálne
Späť

Ako tipovať LOTO 5 z 35 cez mobil?

Spoločnosť TIPOS ponúka pre tipujúcich okrem papierových tiketov aj modernú formu tipovania číselných lotérií, a to prostredníctvom mobilných telefónov, či mobilného webu na etipos.sk.

Ak chce hráč tipovať svoju obľúbenú číselnú lotériu LOTO 5 z 35 prostredníctvom svojho mobilu jednoducho pošle prázdnu SMS na číslo 3333.
Následne systém vyzve hráča, aby odoslaním SMS správy s textom ANO na číslo 3333 potvrdil súhlas s registráciou a aktiváciou služby. Tipovanie cez SMS je prístupné u všetkých štyroch operátorov dostupných na území Slovenskej republiky.

Po aktivácii služby hráč tipuje 5 čísel z číselného radu od 1 po 35. V SMS správe používa znak LOTO535 všetko písané spolu na označenie danej číselnej lotérie, za ktorým napíše svojich 5 šťastných čísel. Ak by chcel navýšiť svoje šance na výhru za textom pridá označenie J ako doplnkovú hru JOKER. Ak si chce hráč overiť svoju výhru môže tak urobiť odoslaním SMS s textom VYHRA na číslo 3333. Spätná SMS hráča informuje, či vyhral alebo nie.

Ak je hráč fanúšikom mobilných aplikácii, tak práve aplikácia eTIPOS číselné lotérie je tá práva, pri ktorej môže navyše vyhrať závratné výhry. Bezplatným stiahnutím aplikácie do svojho mobilného telefónu, ktoré je jednoduché a dostupné pre systémy android a iOS sa hráčovi otvára možnosť tipovania číselných lotérií. Aplikáciu nájde aj na našej webovej stránke etipos.sk v záložke Mobil.