• od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • V čase od 11. 01. do 24. 01. 2021 bude infolinka spol. TIPOS nedostupná!    ●   
Aktuálne
Späť

50 ľudí vyhralo v EUROJACKPOTE 90 miliónov eur!

Tomu sa hovorí náhoda a šťastie! Vo fínskom mestečku zvanom Siilijarvi sa päťdesiat miestnych obyvateľov dohodlo, že uzatvoria stávky v číselnej lotérii EUROJACKPOT. Rozhodli sa spoločnými silami zdolať rekordný Jackpot, ktorý bol v tom času vo výške 90 miliónov eur. Stávky uzatvárali v miestnom supermarkete a spoločné odhodlanie sa im poriadne oplatilo.

Jackpot v EUROJACKPOTE padol totiž práve v tomto fínskom mestečku a dnes sa toto mesto môže pochváliť päťdesiatimi novými milionármi. Deväťdesiatmiliónový Jackpot si totiž rozdelilo všetkých 50 ľudí, ktorí sa do hromadnej stávky zapojili. Každý má dnes na konte 1,8 milióna eur.

Mestečko vo Fínsku sa zrazu stalo raritou, pretože má najviac milionárov. A to vďaka číselnej lotérii EUROJACKPOT. Výherná stávka bola uzatvorená v miestnom supermarkete a zapojili sa do nej aj zamestnanci tohto obchodu. Dnes do supermarketu prichádzajú novinári a televízne štáby, aby ďalším divákom a hráčom ukázali, že ak sa ľudia dokážu spojiť, môžu sa stať aj takéto zázraky. V deň, keď sa dozvedeli, že práve u nich „padol“ rekordný Jackpot 90 miliónov eur, supermarket ponúkal svojim zákazníkom zadarmo kávu a tortu.

Tento „zázračný“ príbeh z malého fínskeho mesta môže byť inšpiráciou aj pre slovenských hráčov. Spojiť dokopy ľudí, sily a privolať šťastie vo veľkom štýle. Aj tento príbeh je dôkazom toho, že aj v číselnej lotérii EUROJACKPOT sa občas dejú veľké zázraky a že keď po niečom veľmi túžime, môže sa nám prianie splniť.

Najbližšie môžu aj slovenskí hráči spojiť svoje sily a odhodlanie a zabojovať o Jackpot v číselnej lotérii EUROJACKPOT, ktorý je aktuálne vo výške 21 miliónov eur. Výherné čísla sa žrebujú každý piatok. Stávky môžu hráči uzatvárať na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.