• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Zuzana z obce Veľkého Orvište vyhrala automobil!

Pravidelne už niekoľko rokov je verná číselnej lotérii LOTO a konečne sa na ňu usmialo šťastie. Nie hocijaké, pretože Zuzana z obce Veľké Orvište pri Piešťanoch vyhrala v Miliónovej jazde s TIPOSom osobný automobil. Uzatvorila stávku v hre LOTO a po nedeľnom prémiovom žrebovaní si išla prostredníctvom internetu overiť, či niečo nevyhrala. Výherné čísla síce neuhádla, zato jej prémiový kód zo stávky bol ten šťastný a doviedol ju až k vysnívanému automobilu.

„Stávku v hre LOTO som uzatvorila na predajnom mieste spoločnosti TIPOS a dokopy ma vyšla na deväť eur, pretože to bolo na niekoľko žrebovaní. Naša rodina si každý týždeň podáva LOTO už mnoho rokov,“ hovorí Zuzana. Prekvapenie a šok prišiel v okamihu, keď si sadla za počítač a začala overovať, či niečo vyhrala. „Pozrela som si zoznam prémiových kódov a zrazu tam bol aj kód z mojej stávky. Päťkrát som to kontrolovala, pretože som tomu nemohla uveriť. Bola to obrovská radosť, veď nikdy som nič nevyhrala a zrazu je tu fantastická výhra v podobe auta,“ teší sa výherkyňa, ktorá si svoj nový štýlový osobný automobil bola pred pár dňami prevziať v Bratislave.


„Doma mám autíčko s najnižším výkonom motora, takže asi chvíľku potrvá, kým si zvyknem na toto silné auto. Verím, že čo nevidieť sa skamarátime a budeme si užívať cesty po výletoch,“ verí Zuzana, ktorá si do svojho nového auta plánuje zaobstarať aj talizman, ktorý ju bude pri šoférovaní chrániť – ruženec.

Zuzana je jedným z dvadsiatich štyroch šťastných hráčov, ktorí v Miliónovej jazde s TIPOSom vyhrali nový štýlový osobný automobil. Ide o prémiové žrebovania v hre LOTO, počas ktorých každú nedeľu žrebujeme tri výherné prémiové kódy a rozdávame tri osobné automobily. Pokiaľ aj vy až do 4. augusta tohto roka uzatvoríte stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie, máte šancu hrať o osobný automobil. Vaša stávka bude obsahovať unikátny prémiový kód a práve ten môže byť vaším „kľúčom“ k novému autu.

Zdroj Foto: TIPOS