• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Žreb Amorov šíp

Sviatok všetkých zamilovaných, teda Deň Svätého Valentínam, sa už blíži. Štrnásty február bude patriť všetkým zamilovaným dvojiciam. Ak hľadáte originálny darček pre svoju polovičku, možno by ste mohli siahnuť po žrebe s názvom Amorov šíp od TIPOSu. Tento žreb je už od 1. februára tohto roka v predaji a môžete ho zakúpiť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku. Práve vďaka tomuto žrebu si vaša polovička môžete nájsť skvelú Valentínsku výhru 35 000 eur.

Žreb Amorov šíp obsahuje päť hracích polí označených ako ŠŤASTNÉ ČÍSLO, HRA 1, HRA 2, HRA 3 a HRA zakrytých stieracou vrstvou. Po jej zotretí sa hráč dozvie o prípadnej okamžitej výhre. Na žrebe je možný súbeh viacerých výhier. Princíp hry je v tom, že hráč zotiera ŠŤASTNÉ ČÍSLO a hracie polia HRA 1, 2, 3 a 4. Ak sa ŠŤASTNÉ ČÍSLO zhoduje s ktorýmkoľvek číslom v hracích poliach HRA 1 ,2 ,3 a 4, hráč vyhráva sumu v časti VÝHRA v tej istej hre. Ak nájdete symbol, okamžite vyhrávate dvojnásobok výhry prislúchajúceho hracieho pola. Nezabudnite, aj vás môže zasiahnuť Amorov šíp plný lásky a možno práve vám dopraje na Deň Svätého Valentína hlavnú výhru 35 000 eur.