• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Zotrite si žreb a vyhrajte až 50 tisíc eur!

Máte radi stieranie žrebov? Pre všetkých tých, ktorí chcú pokúšať šťastenu a vyhrať väčšiu výhru, ale nie sú ochotní na žreb minúť vyšší obnos peňazí, prináša spoločnosť TIPOS žreby, v ktorých môžete za cenu 3 eurá vyhrať hlavnú výhru až v hodnote 50 tisíc eur.

KLASIK ŠŤASTNÁ ZHODA

Žreb KLASIK ŠŤASTNÁ ZHODA obsahuje hracie pole označené ako ŠŤASTNÉ SYMBOLY a dve samostatné hracie polia HRA 1 a HRA 2 zakryté stieracou vrstvou. Princípom hry je zotretie celého poľa s otáznikmi označeného ako ŠŤASTNÉ SYMBOLY. Nasleduje stieranie v hracích poliach HRA 1 a HRA 2 a to tak, že zotierate iba tie symboly, ktoré sa zhodujú so symbolmi v poli ŠŤASTNÉ SYMBOLY. Ak nájdete zhodu šťastných symbolov so všetkými štyrmi symbolmi v jednom riadku alebo stĺpci v ktorejkoľvek z hier HRA 1 alebo HRA 2, vyhrávate výhru príslušnú pre zhodný riadok alebo stĺpec.

TIPOSKRÍŽOVKA

Žreb TIPOSKRÍŽOVKA obsahuje pole označené ako VAŠICH 18 PÍSMEN, hracie pole krížovky a bonusového slova zakryté stieracou vrstvou. Ak po zotretí zhodných písmen v hracom poli krížovky sú kompletne zotreté minimálne tri slová vo vodorovnom alebo zvislom smere, vyhrávate príslušnú sumu uvedenú v legende. Žreb TIPOSKRÍŽOVKA obsahuje aj BONUSOVÉ SLOVO. Ak po zotretí písmen zhodných s písmenami z poľa VAŠICH 18 PÍSMEN bude v hracom poli toto BONUSOVÉ SLOVO kompletne zotreté, vyhrávate sumu uvedenú v časti VÝHRA. BONUSOVÉ SLOVO sa hrá samostatne, to znamená, že sa nepripočítava k počtu slov zotretých v hracom poli krížovky potrebných na získanie výhry podľa legendy.

DRAHOKAMY

Žreb DRAHOKAMY obsahuje hracie pole so siedmimi samostatnými radmi zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí stieracej vrstvy v celom hracom poli sa hráč dozvie o prípadnej okamžitej výhre. Nájdením symbolu „ 7 “ vyhráte výhru, ktorá je uvedená v tom istom rade. Ak sa na vás obráti šťastie a nájdete v ktoromkoľvek rade symbol „diamantu “ , automaticky vyhrávate všetkých 7 výhier.

BINGO

Žreb BINGO obsahuje pole označené ako VÝHERNÉ ČÍSLA a štyri hracie polia BINGO (HRA 1, HRA 2, HRA 3 a HRA 4), ktoré sú zakryté stieracou vrstvou. Prvé zotierate pole označené ako VÝHERNÉ ČÍSLA. Pri každom výhernom čísle je uvedené aj písmeno (napr. B12, I28,…), ktorým je označený príslušný stĺpec v hracích poliach HRA 1, HRA 2, HRA 3 a HRA 4. Opatrne zotierate iba tie čísla v BINGO hracích poliach HRA 1, HRA 2, HRA 3 a HRA 4, ktoré sa zhodujú s výhernými číslami z poľa VÝHERNÉ ČÍSLA. Ak sú zotreté výherné čísla v hracích poliach HRA 1, HRA 2, HRA 3 alebo HRA 4 vo výhernom usporiadaní horizontálna, vertikálna alebo diagonálna LÍNIA, 4 ROHY alebo v tvare písmena „X“, vyhrávate výhru podľa legendy pre jednotlivé hry. Hlavnú výhru 50 tisíc eur vyhrávate, ak sa všetky čísla v ktoromkoľvek z hracích polí BINGO zhodujú s výhernými číslami. Políčko so symbolom „BNG“ alebo „ “ predstavuje „voľné pole“ a automaticky nahrádza číslo vo výhernom usporiadaní. Diagonálna LÍNIA musí vždy zahŕňať políčko so symbolom „BNG“.
Pozor tento žreb si môžete zakúpiť vo všetkých predajných miestach spoločnosti TIPOS len do 10. decembra tohto roka.

Žreby od spoločnosti TIPOS si môžete zakúpiť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS. Zoznam predajných miest nájdete TU

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. vám praje veľa šťastia pri stieraní žrebov!