• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Zodpovedné hranie

Cieľom spoločnosti TIPOS je vytvoriť pre svojich klientov atraktívne hráčke prostredie, ktoré im prinesie zábavu a radosť. Zároveň sa spoločnosť snaží o udržanie bezpečného hráčskeho prostredia a minimalizáciu negatívnych vplyvov na hráčov súvisiacich s hraním hazardných hier.

Spoločnosť taktiež spolupracuje na programoch zameraných na ochranu hráčov a na projektoch podporujúcich zodpovedné hranie. Snaží sa poskytovať praktické rady ako hrať bezpečne, t.j. mať hranie pod kontrolou. Pracuje neustále na aktivitách, ktoré pomôžu hráčovi zorientovať sa v hráčskej problematike a tým zvýšia jeho povedomie o negatívnych vplyvoch hazardných hier.

Zámerom spoločnosti je, aby naši hráči hrali všetky hry pre zábavu a potešenie a prípadnú výhru nebrali ako formu zárobku. Taktiež dbáme na to, aby hry nehrali mladiství a hráči hrali vždy zodpovedne. To znamená stanoviť si finančné limity, ktoré si môžete dovoliť minúť, nikdy nehrajte na dlh. Strážte si čas, ktorý trávite hraním a nesnažte sa dohnať finančné straty častejším hraním. Pri internetových hrách si stanovte prestávky a informujte sa o možnosti samovylúčenia z hry t.j. storno stávky, zablokovanie hráčskeho konta a pod.

Hráčov sa snažíme informovať o možných rizikách hazardných hier a taktiež, aby boli informovaní o možnostiach prevencie a pomoci. Za týmto účelom bola zriadená aj linka pomoci pre problémy s hraním. Na bezplatnom telefónnom čísle 0800 800 900 odborníci na danú problematiku vedia poradiť a pomôcť. Ak by si chcel sám hráč otestovať, či jeho hranie a peniaze investované do hry sú investované zodpovedne môže si to otestovať na našej stránke tipos.sk, kde nájde formulár testu zodpovedného hrania.

Na záver by som rada spomenula, že spoločnosť TIPOS je zaradená medzi popredné svetové lotériové spoločnosti v rámci napĺňania zásad Zodpovedného hrania.