• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Zahrajte si nové hry s aplikáciou pre online kasíno!

Aplikácie pre mobilné zariadenia sú už dnes samozrejmosťou a aj spoločnosť TIPOS prináša svojim hráčom tento komfort. Hrať môžete kdekoľvek a kedykoľvek, stačí mať poruke mobil či tablet.

Chcete sa zabaviť a zahrať si vaše obľúbené hry v online kasíne? Ak nesedíte práve za počítačom a nemôžete si vybrať z pestrej palety hier na stránke etipos.sk, roztočiť to môžete a pri troche šťastia aj vyhrať, taktiež pomocou mobilnej aplikácie. Stačí, ak si ju stiahnete do vášho smartfónu a vaše obľúbené hry máte doslova po ruke. Aplikáciu pre android alebo IOS si môžete stiahnuť na stránke www.etipos.sk v záložke MOBIL. Ak ešte nie ste zaregistrovaným hráčom, mobilná aplikácia pre online kasíno vám registráciu po nainštalovaní automaticky ponúkne a potom vám už nič nebráni užívať si zábavu s vašimi obľúbenými hrami.

A ktoré hry nájdete medzi novinkami? Joker´s Five, Hunter´s Spirit, The Wild Job, Vampire Bride, More Gold Diggin´, 88 Pearls, Booming Seven, Flip the Chip, Desert Drag a Hot Africa či ďalšie.Tak napríklad Joker´s Five je 5-valcový výherný prístroj, kde je maximálna možná výhra až 110 000 eur. Základnou charakteristikou je, že ide o jednoduchú a dynamickú hru, ktorá okrem zábavy prináša aj vysoké výhry.


Ak ste aspoň trochu niekedy nahliadli do mágie čísel, tak nepochybne viete, akú silu má číslo 8 v čínskej tradícii. A práve do ďalekej Ázie sa dostanete vďaka 5-valcovému výhernému prístroju 88 Pearls, na pozadí ktorého sú dvaja draci. Kým u nás predstavuje drak symbol strachu, v čínskej kultúre symbolizuje silu a prináša šťastie. Rovnako aj číslo 8 predstavuje pre Číňanov bohatstvo a šťastie. Takže potrebujete ešte viac argumentov, aby ste si práve túto hru zahrali na mobilnej aplikácii za sprievodu orientálne ladenej hudby?

O internetovej herni eTIPOS.sk: je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry aj stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk – TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Zdroj foto/video: TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.