• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Vynikajúca Petra Vlhová boduje nie len na lyžiarskych svahoch, ale aj v ankete TIPOS – športovec mesiaca december

Vynikajúca lyžiarka Petra Vlhová boduje nie len na lyžiarskych svahoch, ale aj v ankete TIPOS – športovec mesiaca december.

Unikátnu tohtoročnú anketu, ktorou je spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. exkluzívnym partnerom uzatvára v mesiaci december víťazstvo Petry Vlhovej.
Od začiatku ankety v 2015 slovenská lyžiarka získala toto ocenenie už ôsmykrát a zaslúžene. V poslednom roku sa postavila na stupienok víťazov Svetového pohára už 3x a to hneď na začiatku decembra 2019 v americkom Killingtone, kde skončila druhá s rozdielom od víťazky Mikaely Shiffrinovej o 2,29 sekundy. O dva týždne neskôr v mesiaci december ovládla paralelný slalom vo švajčiarskom ST. Moritzi a dosiahla tak desiate víťazstvo so Svetovom pohári. Trojicu úspechov ukončila druhým miestom v slalome v rakúskom Lienzi, kde ju predbehla opäť iba jej lyžiarska rivalka Shiffrinová.

V ankete TIPOS športovec mesiaca december zvíťazila Vlhová až o neuveriteľných 34 hlasov pred biatlonistkou Paulínou Fialkovou a golfistom Rorym Sabbatinim, ktorí skončili zhodne na druhom mieste. Petre Vlhovej gratulujeme za úspechy v roku 2019 a prajeme jej ešte mnoho ďalších umiestnení na stupienkoch pre víťazov aj v roku 2020.

Zdroj foto: SITA, archív