• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte so znamením Kozorožca vďaka žrebu Znamenia až 35 000 eur

Od 22. decembra nám začne vládnuť znamenie Kozorožca a pokiaľ ste narodení v tomto znamení, rozhodne si nenechajte ujsť svoju šancu na výhru. Na predajných miestach spoločnosti TIPOS po celom Slovensku dostanete kúpiť sériu žrebov s názvom Znamenia a ak sa na vás usmeje šťastie a hviezdy vám budú priať, môžete získať hlavnú výhru až 35 000 eur! Tak čo, skúsite vsadiť šťastie na vaše znamenie Kozorožca?

O Kozorožcoch sa zvykne hovoriť, že sú melancholickí. Ľudia narodení v tomto znamení majú radi poriadok, presné plánovanie a tiež dodržiavanie. Na tom trvajú. Ich negatívom je, že častokrát na verejnosti pôsobia neprístupne a nechávajú si od iných akýsi odstup. Nepotrebujú mať s inými ľuďmi blízky vzťah, vždy je pre nich cennejšie – vážiť si iných a hlavne mať dôvody, aby si iných mohli vážiť.
V spoločenskom rebríčku sa snažia byť uznávaní, preto nečudo, že Kozorožci radi zbierajú tituly, diplomy a iné uznania. Pokiaľ ich spoločnosť uznáva, ich sebavedomie prudko rastie. Kozorožci sú cieľavedomí, usilovní, šikovní, zodpovední. Vyznačujú sa skvelými organizačnými schopnosťami a tiež dobrým hospodárením. Množstvo ľudí o nich hovorí ako o „starej škole“, to znamená, že vždy sa riadia tým, čo vždy fungovalo a čo je osvedčené. Často sú označovaní za konzervatívnych, avšak im to neprekáža. Vedia, že úspech sa v ich živote dostaví vtedy, ak budú usilovne a tvrdo pracovať a vynakladať snahu. Nepatria totiž medzi tých, ktorým by k úspechu pomáhala len šťastná náhoda.
Kozorožec stojí vždy nohami pevne na zemi a nemá potrebu lietať v oblakoch. Hovorí sa, že ľudia narodení v tomto znamení patria k najtrpezlivejším na tejto planéte. Riadia sa heslom – dvakrát meraj a raz strihaj! Všetky plány a kroky má dopredu premyslené a ťažko by urobil niečo spontánne, nepremyslene a zbrklo. V živote si najviac rozumie s Býkom a s Pannou, priateľský je s Rybami a so Škorpiónom.
V povolaniach sa mu najviac darí v tých, kde sa vyžaduje presnosť. Je skvelý vedec, matematik, biológ, programátor, archeológ, účtovník, daňový expert, kontrolór, stavebný pracovník, baník. Rovnako však môže nájsť uplatnenie aj v umeleckej sfére ako spisovateľ, režisér či kritik.

Chcete sa dozvedieť o znamení Strelca?