• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte so znamením Býka v žreboch Znamenia až 35 000 eur!

Ste narodení v znamení Býka a túžite vyhrať až 35 000 eur? Možno, že práve toto znamenie vám v tomto čase, keď nám Býk panuje, prinesie túto skvelú hlavnú výhru. Stačí, ak si na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS zakúpite žreb Znamenia, vyberiete si v rámci série žrebov znamenie Býka a kto vie, výhra môže byť vaša. Vyskúšajte, veď aktuálne nám až do 21. mája kraľuje Býk. Žreb Znamenia stojí 2 eurá.

O ľuďoch, ktorí sa narodili v tomto znamení, sa hovorí, že sú citovo vyrovnaní, milujú stabilitu a vyznačujú sa silnou osobnosťou. Ak sú v pohode, nenechajú sa z nej nikým a ničím vyviesť, pretože si veria. Obdivujú krásu a majú vyvinuté všetky zmysly, ktoré tvoria základ ich života. Všetko, čo je spojené s chuťami, s vôňami, so zvukmi či s farbami obdivujú. Nie nadarmo sa o nich povráva, že sú estéti. V živote túžia po láske, avšak nie vždy dovolia iným, aby úplne nazreli do ich vnútra. Občas potrebujú pred inými mať svoje drobné tajomstvá.
Vo vzťahu k iným ľuďom a k okoliu sa prejavujú opatrne a najprv potrebujú človeka dobre spoznať, aby mu dôverovali. Práve preto, ak im niekto radí, nie vždy ho počúvajú a riadia sa ním. Ich negatívnou stránkou je, že sa dokážu ľahko uraziť a vybuchnúť. Priateľstvá majú v živote stále, avšak stálosť nie vždy platí v ich citovom živote. Milujú experimentovať a vyhľadávať dobrodružstvá, čo občas prenášajú aj do vzťahov.
Ľudia narodení v tomto znamení potrebujú mať v živote zabezpečené istoty ako domov, prácu či financie. K peniazom pristupujú veľmi racionálne a opatrne a dvakrát si rozmyslia, či ich investícia bude správna. Zrejme aj z tohto dôvodu sa k nim ideálne hodia povolania, ktoré súvisia so správou majetku. Ak sú medzi nimi takí, ktorí milujú prírodu, uživia sa napríklad v poľnohospodárstve a ak u nich prevláda cit pre umenie, môžu z nich byť skvelí módni návrhári či kozmetičky.
K znameniu Býka sa najlepšie hodia ľudia narodení v znameniach Kozorožec, Váhy a Škorpión. Živel, ktorý u nich vedie, je zem. Milujú bledomodrú, ružovú a zelenú farbu. Ich šťastnými číslami sú 1 a 9 a ich šťastným dňom v týždni je jednoznačne piatok.

Chcete sa dozvedieť viac o znamení Baran?