• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte so znamením Blíženci až 35 000 eur!

Narodili ste sa v znamení Blížencov a chcete so svojím znamením skúsiť šťastie v žreboch? V tom prípade neváhajte a zakúpte si na predajných miestach spoločnosti TIPOS žreb Znamenia. Keďže teraz máme znamenie Blížencov, možno, že práve to vám prinesie skvelú hlavnú výhru až 35 000 eur.Viete, akí Blíženci naozaj sú?

V astrológii sú Blíženci tretím znamením zverokruhu, ktorému Slnko vládne od 21. mája do 21. júna.Hovorí sa o nich, že sú intelektuálne založení, no rovnako aj to, že u nich prebývajú ako keby dve duše. Občas sú kvôli tomu rozdvojení a práve to im sťažuje ich vnútorný pokoj. Dokážu robiť niekoľko vecí naraz, rýchlo a ľahko sa prispôsobujú akýmkoľvek podmienkam a ich „rozdvojenosť“ ich nabáda, aby menili všetko za pochodu. Potrebujú stále zbierať nové poznatky, študovať, učiť sa. Problém je v tom, že hlavu majú síce plnú nápadov a informácií, avšak ťažko v ich prípade dochádza k samotnej realizácii.
Ľudia narodení v tomto znamení sa vyznačujú tým, že majú výbornú intuíciu a skvelú pamäť. Nepodliehajú predsudkom, avšak občas zápasia s vnútornou nervozitou. Do života by potrebovali vnášať viac vnútornej pohody a hlavne toho, že namiesto desiatich cieľov a úloh by sa sústredili najprv len na jednu. Inklinujú k povolaniam, ktoré si vyžadujú flexibilitu, obratnosť, predvídavosť a správny pohľad na situáciu. Výborne sa dokážu uplatniť napríklad v cestovnom ruchu. Vo vzťahoch k iným ľuďom sú veľmi milí, diplomatickí a slušní. V láske majú radi zmenu a dobrodružstvo. Najlepšie si rozumejú s Vodnárom a s Váhami. Ich obľúbenými farbami sú žltá, slabozelená a oranžová. Medzi ich šťastné čísla patrí 3 a 5 a ich obľúbeným dňom v týždni je streda.

Tak čo, vsadíte na znamenie Blížencov? Séria žrebov s názvom Znamenia ponúka všetky znamenia zverokruhu a stačí si len vybrať. Za dve eurá, čo je cena žrebu, môžete vyhrať až 35 000 eur a množstvo ďalších finančných výhier. Tak neváhajte a hľadajte žreb Znamenia na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku.

Chcete sa dozvedieť o znamení Býk?