•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte so svojím Znamením až 35 000 eur!

Vďaka znameniu, v ktorom ste sa narodili, môžete teraz vyhrať až 35 000 eur! Už od 1. augusta tohto roka sa na každom predajnom mieste spoločnosti TIPOS začne predávať séria žrebov s názvom Znamenia.

Každý si môže vybrať to svoje. Žreb Znamenia obsahuje dve hracie polia zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí tejto vrstvy v oboch hracích poliach sa hráč dozvie o možnej okamžitej výhre. Na žrebe je možný súbeh viacerých možných výhier. Hlavná výhra je až 35 000 eur!

Ste v znamení leva?

Od 23. júla nám vládne znamenie leva, a tak si momentálne prídu na svoje všetci, ktorí sa narodili v tomto znamení. Lev je pod vplyvom Slnka predurčený vládnuť a už pri narodení dostal do vienka akési kráľovské správanie.


Pohyby a slová sú uvážlivé, premyslené, presvedčivé a vzbudzujú rešpekt. Ľudia narodení v tomto znamení sú obvykle silné osobnosti a ich vyžarujúce sebavedomie a istota môže niektorých pritiahnuť, iných odradiť. Levov ovláda silná túžba žiť život podľa svojich predstáv, veria v svoju silu a schopnosti. Sú dominantní doma, v spoločnosti a aj v práci. Nečudo, veď presne taký je lev. Väčšinou sú extrovertní a vzbudia na seba pozornosť kdekoľvek, kde sa objavia. Vedia, čo chcú a tvrdo si za tým idú. Nielenže to dokážu dosiahnuť, ale rovnako si to dokážu aj udržať. Tvrdej práce sa neboja, avšak má to jeden háčik. Práca ich musí baviť. Akonáhle žijú v stereotype a nemôžu sa realizovať v práci, nevyužívajú svoju kreativitu a nadšenie, takýto život ich začne ubíjať. V konaní a v posudzovaní ľudí sa lev riadi srdcom a často sa necháva unášať svojimi citmi. S hrdosťou sa postaví na stranu slabšieho.