• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte so svojím znamením až 35 000 eur!

Vedeli ste, že vďaka svojmu znameniu, v ktorom ste sa narodili, môžete teraz vyhrať hlavnú výhru až 35 000 eur? Je to možné vďaka sérii žrebov s názvom Znamenia, ktoré dostanete kúpiť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku. Je na vás, pre aké znamenie sa rozhodnete a možno práve to vaše vám prinesie príjemnú výhru.

Žreb Znamenia obsahuje dve hracie polia zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí tejto vrstvy v oboch hracích poliach sa hráč dozvie o možnej okamžitej výhre. Žreb vám ponúka ešte špeciálny BONUS. Ak nájdete symbol zverokruhu zobrazený na prednej strane žrebu v hracom poli BONUS, vyhrávate 20 eur. Hlavná výhra je až 35 000 eur.

Narodili ste sa v znamení Panny? Prečítajte si svoju charakteristiku.
Ľudia narodení v znamení Panny sa vyznačujú bystrým myslením, zmyslom pre detail a zároveň patria k najlepším organizátorom z celého zverokruhu. Občas majú chladné uvažovanie, inokedy jemné vystupovanie a najdôležitejšie pre nich je, ak majú dobre naplánovanú svoju existenciu a istotu. Majú výbornú pamäť a radi získavajú nové vedomosti, skúsenosti. Obratne a logicky dokážu argumentovať a z profesií nachádzajú najčastejšie uplatnenie ako vedci, spisovatelia, mechanici, technici, ekonómovia.

Narodili sa s láskou k práci, k zodpovednosti a k disciplíne. Radi pomáhajú iným, preto sa niet čomu čudovať, že mnoho ľudí narodených v znamení Panny nájde svoje uplatnenie v zdravotníctve, v právnej oblasti, v školstve. Majú však aj svoje drobné negatíva. Dobre mienené rady častokrát považujú za útoky na svoju osobu. Hoci kritizujú iných, rovnako poctivo vedia skritizovať aj seba. Majú blízko k prírode a za svoj domov si vyberajú tichšie miesta v okolí prírody a mimo veľkomesta. Pre svoju existenciu potrebujú rodinu a zázemie v podobe príjemných ľudí.

Chcete sa dozvedieť aj o znamení Lev?