• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte s novým SUPER ŽREBOM až 220 000 eur!

SUPER ŽREB, vďaka ktorému môžu hráči vyhrať až fantastických 220 000 eur, sa len nedávno dostal na pulty predajných miest spoločnosti TIPOS po celom Slovensku.

Ide o novinku z dielne spoločnosti TIPOS a hráči si môžu prísť vďaka tomuto žrebu na skvelé výhry, ktoré rozhodne nemožno nazvať nízkymi. Veď hlavná výhra je až 220 000 eur a rovnako atraktívne sú aj ďalšie vysoké výhry ako napríklad 100 000, 50 000 či 35 000 eur. Pozor, práve pri tomto žrebe je uvedená vysoká pravdepodobnosť výhry, ktorá je až 1: 3,27, takže viac ako každý štvrtý žreb vyhráva. SUPER ŽREB obsahuje štyri hracie polia zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí stieracej vrstvy vo všetkých hracích poliach sa hráč dozvie o prípadnej okamžitej výhre.

Biatlonistka Anastasia Kuzminová si svoj výborný pocit z výhry užila vďaka nedávnemu titulu Majsterky sveta v šprinte na 7,5 km. Radosť z výhry si môžete užiť aj vy, a to vďaka novému SUPER ŽREBU, ktorý vám síce neprinesie majstrovský titul, ale zato majstrovskú výhru až 220 000 eur! Žreb s názvom SUPER ŽREB dostanete kúpiť na každom predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku.