• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Vyhrajte s KENO 10 až 3 milióny eur!

Každý deň máte šancu vyhrať až 3 milióny eur! Stačí, ak vyskúšate svoje šťastie v hre KENO 10. Desať šťastných čísel z celkových 80 čísel vám môže priniesť výhru, vďaka ktorej si nemusíte užívať dovolenku len v lete, ale celoročne. Ako na to?

V hre KENO 10 tipujete 1 až 10 čísel z 80 čísel, pričom v každom žrebovaní je vyžrebovaných 20 čísel. Pozor, výherné čísla sa žrebujú každý deň v týždni, takže sedemkrát za týždeň máte reálnu šancu stať sa milionárom. V číselnej lotérii KENO 10 vzniká výhra vtedy, ak zo zvoleného počtu tipovaných čísel tipujúci uhádne stanovený počet výherných čísel podľa tabuľky výhier. Minimálny vklad do hry na jedno hracie pole a na jedno žrebovanie je 30 centov. Maximálny vklad na jedno hracie pole a na jedno žrebovanie je 6 eur. Uzatvorením jednej stávky je možné tipovať najviac tri hracie polia, tipy.

Akým spôsobom môžete hrať KENO 10?
Predajné miesta spoločnosti TIPOS po celom Slovensku
Stačí, ak navštívite ktorékoľvek predajné miesto spoločnosti TIPOS, vezmete do rúk tiket, vyplníte ho a riadne uzatvoríte stávku v hre KENO 10. Je na vás, koľko čísel (1 až 10) sa rozhodnete tipnúť si. Taktiež rozhodujete aj o výške vkladu, pričom minimálny vklad je 30 centov a maximálny vklad je 6 eur.

Webová stránka www.tipos.sk
Na to, aby ste hrali KENO 10 a vyhrali napríklad aj maximálne 3 milióny eur, nemusíte už navštevovať len predajné miesta. Hrať a uzatvárať stávky môžete aj prostredníctvom tejto webovej stránky priamo z vášho počítača a z pohodlia domova. Ak chcete riadne uzatvárať stávky online formou, potrebujete byť zaregistrovaní na stránke www.tipos.sk. Po tom, čo budete mať aktívne vaše konto, nič vám nebráni vybrať si hru KENO 10 a uzatvoriť stávku.

Mobilná aplikácia eTIPOS číselné hry
Ak uprednostňujete pohodlnejšiu formu než je návšteva predajného miesta, stávky v ktorýchkoľvek číselných lotériách môžete uzatvárať aj prostredníctvom tejto mobilnej aplikácie. Stačí si v zozname vybrať hru KENO 10, tipnúť si svoje šťastné čísla a vzápätí stávku uzatvoriť.
SMS
Jedna SMS správa môže rozhodnúť o tom, že možno práve vy sa stanete výhercom 3 miliónov eur v hre KENO 10. Stačí, ak do SMS správy napíšete správu v tvare KENO 10 V 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 N. V znamená hodnotu vkladu, pričom tam môžete napísať 0,30 alebo inú sumu v eurách. Maximum je 6 eur. Čísla napíšete podľa svojho výberu, pričom si môžete tipnúť 1 až 10 čísel. To, koľko ich bude, je na vás. Ak