• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Výherkyňa Miliónovej jazdy s TIPOSom pani Anna z Rožňavy

Od konca mája tohto roka si TIPOS pripravil pre svojich hráčov špeciálne prémiové žrebovania v hre LOTO, v ktorých každú nedeľu rozdávame tri štýlové osobné automobily. Jednou z výherkýň je aj pani Anna z Rožňavy, ktorá si tento týždeň prišla svojho štvorkolesového tátoša osobne vyzdvihnúť do Bratislavy. Spoločnosť jej robila dcéra, zať a malé vnúča.

Pani Anna celý život pracovala v kancelárii a pred pár rokmi zmenila profesiu a odišla pracovať ako opatrovateľka do Rakúska. „Niekedy tam zvyknem byť aj dva mesiace v kuse, potom zase na chvíľku prídem domov,“ hovorí o svojej práci. „Vždy, keď som doma, si zvyknem už roky podávať LOTO. Aj túto stávku som podala v takej menšej krčmičke v Rožňave. Zistila som, že som si zabudla podať LOTO, tak som v sobotu rýchlo utekala na najbližšie miesto, kde sa dá LOTO podať,“ tvrdí pani Anna. Spolu s hrou LOTO uzatvorila stávku aj v číselnej lotérii Euromilióny.

„V pondelok som si išla dať skontrolovať tiket a pani na pošte mi hovorí, že niečo som vyhrala. Ani mi nenapadlo, že by som mohla vyhrať auto v Miliónovej jazde s TIPOSom,“ usmieva sa pani Anna. Zavolala do spoločnosti TIPOS a tam jej oznámili radostnú novinu o skvelej výhre. „Bol to skvelý pocit. Dobre, že som sedela, keď mi to v telefóne oznámili, lebo od toľkej radosti by sa mi asi podlomili kolená,“ smeje sa šťastná výherkyňa. Stávka v hre LOTO, ktorá jej v prémiovom žrebovaní priniesla nový automobil, ju vyšla na dve eurá. .
Vyhraté auto si pani Anna užíva už v domovskej Rožňave, hoci priznáva: „Zrejme si to auto budeme deliť v rámci rodiny, pretože mám dve deti, tak to nechám na rodinnej rade, ako sa dohodneme. Ja síce mám vodičský preukaz, ale nejazdím.“

Ďalšie tri štýlové osobné automobily čakajú už teraz v nedeľu na vás! Už túto nedeľu je tu ďalšie prémiové žrebovanie v hre LOTO v rámci Miliónovej jazdy s TIPOSom. Stačí, ak uzatvoríte stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie a ste v hre o 3 x osobný automobil. Každá stávka obsahuje unikátny prémiový kód a v nedeľu žrebujeme ďalšie tri výherné prémiové kódy. Majitelia týchto troch výherných prémiových kódov získavajú štýlový osobný automobil!


Miliónová jazda s TIPOSom trvá až do 4. augusta tohto roka!