• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Výherca osobného automobilu v Miliónových Vianociach s TIPOSom

Šťastie sa na neho usmialo a dnes je za výhru veľmi vďačný. Výherca Adam z obce Kendice v Prešovskom kraji si nedávno prišiel vyzdvihnúť osobný automobil KIA Optima, ktorý vyhral v špeciálnom prémiovom žrebovaní v rámci Miliónových Vianoc s TIPOSom. Neskrýval dojatie a obrovskú radosť. Ako sa mladý študent totiž priznal, na takéto nádherné auto by veruže musel dlho zarábať, kým by si ho mohol dovoliť kúpiť.

Za všetko môže jeho otec, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO počas Miliónových Vianoc s TIPOSom. Pár dní po žrebovaní navštívil otec predajné miesto spoločnosti TIPOS, aby si overil, či náhodou niečo v hre LOTO nevyhral. Zostal v príjemnom šoku, keď mu pracovníčka oznámila, že výhra v špeciálnom prémiovom žrebovaní je práve jeho. „Otec sa rozhodol, že osobný automobil, venuje mne a ja mu za to nesmierne ďakujem. Celá rodina sme sa z výhry veľmi tešili a ešte doteraz sa spamätávame, že práve na nás sa usmialo šťastie,“ povedal nám Adam. „Sú to neopísateľne krásne pocity, keď zrazu vyhráte osobné auto, o ktorom ste mohli do vtedy len snívať. Ďakujem,“ dodal výherca Adam na záver, ktorý plánuje naďalej skúšať šťastie v hre LOTO.

Viac informácií si môžete pozrieť v relácií TIPOS INFO TU.

Zdroj foto: TIPOS