• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Výherca Miliónovej jazdy s TIPOSom Jozef z Bojníc

Z nového osobného automobilu sa už niekoľko dní teší aj pán Jozef z Bojníc, ktorý vyhral auto v Miliónovej jazde s TIPOSom. Uzatvoril stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie a s prekvapením zistil, že vyhral! Nové auto si nedávno osobne prevzal v Bratislave a dnes už na ňom jazdí aj so svojou rodinou. Ako sa priznal, sám by si takéto auto nemohol dovoliť kúpiť a je šťastný, že dcérka sa už nebude sťažovať, že musí ručne otvárať okno na aute.


Od konca mája až do 4. augusta prebieha Miliónová jazda s TIPOSom. To znamená, že každú nedeľu v prémiových žrebovaniach v hre LOTO žrebujeme tri prémiové kódy a traja z vás vyhrávajú nový osobný štýlový automobil. Jedným zo šťastlivcov, ktorí vyhrali auto, je aj pán Jozef z Bojníc, ktorý hrá LOTO už viac ako dvadsať rokov a doteraz sa mu nič nepodarilo vyhrať. Aj to, že v hre LOTO vyhral auto, bolo pre neho obrovským prekvapením. „Netušil som, že môžem vyhrať auto. Až keď som si overil tiket, zistil som, že som fakt vyhral auto. Najprv som tomu nemohol uveriť a potom som sa týždeň spamätával z tejto obrovskej výhry,“ priznal sa nám pán Jozef.


Ako dodal, vyhraté auto potešilo celú rodinu a dnes je jasné, že sa stane ich právoplatným členom rodiny. „Sám by som si takéto auto nemohol dovoliť kúpiť,“ povedal otvorene výherca Miliónovej jazdy s TIPOSom. Zároveň dodal, že hre LOTO zostáva naďalej verný a verí, že raz možno zdolá aj Jackpot a čísla, ktoré podáva už mnoho rokov, mu raz prinesú aj veľkú finančnú výhru.


Miliónová jazda s TIPOSom pokračuje až do 4. augusta a najbližšie prémiové žrebovanie v hre LOTO na vás čaká už túto nedeľu. Ak chcete aj vy hrať o osobný automobil, stačí, ak uzatvoríte stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie. Vaša stávka bude obsahovať unikátny prémiový kód. Už túto nedeľu vyžrebujeme ďalšie tri prémiové kódy a majitelia týchto výherných prémiových kódov získavajú osobný štýlový automobil.