• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Výherca automobilu z Miliónovej jazdy s TIPOSOm pán Jozef

Užíval si s rodinou bezstarostnú dovolenku a práve počas nej sa rozprávali o tom, že v lete sa dajú v hre LOTO vyhrať osobné automobily. Počas celého leta mali hráči hry LOTO možnosť zapojiť sa do špeciálnych prémiových žrebovaní, konkrétne do Miliónovej jazdy s TIPOSom. Každú nedeľu sme žrebovali tri výherné prémiové kódy a rozdávali smer tri štýlové osobné automobily. Dokopy sme počas Miliónovej jazdy s TIPOSom rozdali až 33 osobných automobilov. Jedným zo šťastných výhercov osobného automobilu je aj pán Jozef z obce Ducové.


Keď sa vrátil z dovolenky, náhodne si skontroloval tiket v hre LOTO. Stávku uzatvoril ešte pred dovolenkou a až po návrate si spomenul, že by bolo fajn skontrolovať, či náhodou niečo nevyhral. Pozeral na výherné čísla, ale žiadna finančná výhra sa nekonala. „Len tak zo zvedavosti som sa pozrel na prémiový kód a ten sedel. Bolo to v nedeľu. Nemohol som tomu uveriť, tak v pondelok som telefonoval do spoločnosti TIPOS a tam mi potvrdili, že som vyhral auto. Priznám sa, že až keď som došiel do TIPOSu osobne a už mi dali podpisovať papiere, som uveril, že fakt som to auto vyhral,“ usmieva sa pán Jozef. Obrovskú radosť z nového auta mal nielen on, ale celá jeho rodinka.


Pán Jozef hráva LOTO už viac ako dvadsať rokov. „Nie som pravidelný hráč, ale z času na čas si podám LOTO na nedeľu. Aj v tomto prípade som podal plný tiket, takže stávka ma vyšla na 10,50 eur,“ vysvetlil nám pán Jozef. V hre LOTO občas zvykol vyhrať pár eur a raz sa mu podarilo vyhrať až 500 eur. „Toto je určite najvyššia výhra,“ teší sa výherca Miliónovej jazdy s TIPOSom, ktorý vyhral v prémiových žrebovaniach v hre LOTO osobný automobil.

Auto už parkuje pred domom a všetci sa z neho tešia. „Doteraz som mal menšie a staršie autíčko. Predstavte si, že teraz, keď už máme toto krásne nové auto, tak to staré sa nám pokazilo,“ hovorí pán Jozef, ktorý plánuje vziať rodinu na novom aute na výlety. „S týmto novým autom už môžeme ísť kamkoľvek a nemusíme sa báť, že by sa nám niekde pokazilo,“ dodáva na záver.