• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Výherca automobilu v Miliónovej jazde s TIPOSom dôchodca Gabriel

Teraz môžete v hre LOTO vyhrávať aj osobné automobily. Miliónová jazda s TIPOSom sa začala koncom mája a počas piatich prémiových žrebovaní sme rozdali už 15 štýlových osobných automobilov. Jedným zo šťastných výhercov je aj pán Gabriel z obce Bretejovce v Prešovskom kraji, ktorý si nedávno prišiel svoju nádhernú výhru osobne vyzdvihnúť do Bratislavy. Domov, na východ Slovenska, už odcestoval na novom vyhratom aute!


„Je to nádherný pocit. LOTO hrám už množstvo rokov a stále som veril, že jedného dňa tá výhra príde. Samozrejme, že občas vyhrám 2,50 či 5 eur a vždy si robím srandu, že už len dve nuly k tej sume chýbajú,“ hovorí pán Gabriel, ktorý celý život pracoval v železiarňach v Košiciach a teraz si už užíva dôchodok. S manželkou Martou žije v šťastnom manželstve a venujú sa svojim deťom a ich rodinám. Zať a vnuk mu robili spoločnosť aj v okamihu, keď si preberal svoje auto z Miliónovej jazdy s TIPOSom.


„Stále tvrdím, že osud je spravodlivý. Po revolúcii okolo roku 1989 mi ukradli trojročné auto a teraz, po tridsiatich rokoch, nám ho osud vrátil vďaka výhre v prémiovom žrebovaní v hre LOTO,“ teší sa výherca. Stávku v hre LOTO uzatvoril na pošte v obci Lemešany. „Lepšie povedané, manželka išla podať LOTO a ja som ju čakal v aute, keďže teraz na dôchodku jej robím šoféra,“ žartuje pán Gabriel. Po nedeľnom žrebovaní si išli dať spolu overiť tiket na predajné miesto TIPOSu a tam im oznámili fantastickú správu. „Najprv som si myslel, že si z nás robia žarty. Nechápal som, prečo by som mal vyhrať auto, keď v hre LOTO sa vyhrávajú peniaze. Nakoniec som zistil, že išlo o prémiové žrebovanie. Radosť bola a stále je obrovská,“ hovorí pán Gabriel.


Auto plánuje s manželkou podarovať ich dcére, ktorá práve v tomto období premýšľala, že by svoje pôvodné auto vymenila. „Prišlo to v pravú chvíľu a dcéra s manželom a s ich tromi deťmi už o tri dni odchádzajú na ňom na letnú dovolenku do Chorvátska,“ hovorí o plánoch pán Gabriel.

On už svoju výhru v podobe štýlového osobného automobilu má, avšak na ďalších hráčov čaká ešte 18 automobilov. Miliónová jazda s TIPOSom pokračuje až do 4. augusta a každú nedeľu môžu traja hráči v hre LOTO vyhrať tento štýlový automobil. Stačí, ak hráč uzatvorí stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie. Jeho stávka bude obsahovať unikátny prémiový kód a každú nedeľu žrebujeme 3 výherné prémiové kódy. Akonáhle vyžrebujeme práve ten váš, vyhrávate štýlový osobný automobil!

Zdroj foto: TIPOS

Zdroj video : TIPOS