• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Výherca Andrej z okresu Kežmarok vyhral automobil v Miliónovej jazde s TIPOSom!

Poznáme ďalšieho šťastného výhercu! Včera si prišiel svoju výhru – nový štýlový osobný automobil vyzdvihnúť ďalší šťastlivec, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO a vyhral v Miliónovej jazde s TIPOSom. Pán Andrej z okresu Kežmarok hrá LOTO už desať rokov.

Nikdy sa na neho šťastie neusmialo, avšak veril, že raz ten správny okamih nastane. Stalo sa a dnes je majiteľom nového osobného automobilu. „Stávku v hre LOTO som uzatvoril na predajnom mieste spoločnosti TIPOS. Pozeral som čísla, ktoré boli v nedeľu vyžrebované, ale nič som nevyhral. Tiket som takmer vyhodil, ale hovorím si, že istota je istota, tak som išiel na predajné miesto, aby mi tam tiket skontrolovali,“ hovorí pán Andrej.

Takmer skolaboval, keď mu povedali, že vyhral automobil. „Bola to obrovská radosť a tá pretrváva doteraz. Je to fantastický, nezabudnuteľný pocit, ktorý prajem zažiť každému,“ teší sa pán Andrej. Keď sme sa ho spýtali, či hre LOTO zostane naďalej verný, bez zaváhania odpovedal: „Samozrejme, špeciálne teraz, keď viem, že ten, kto hrá, raz môže aj vyhrať.“

Pripomíname, že od konca mája až do 4. augusta tohto roka je tu Miliónová jazda s TIPOSom, teda špeciálne prémiové žrebovania, ktoré sa konajú každú nedeľu. Do Miliónovej jazdy s TIPOSom sa môže zapojiť každý hráč, ktorý uzatvorí stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie. Jeho stávka obsahuje unikátny prémiový kód a práve ten je dôležité sledovať. Každú nedeľu žrebujeme tri výherné prémiové kódy a každý majiteľ výherného prémiového kódu vyhráva nový štýlový osobný automobil. Doteraz sme rozdali výhercom 21 osobných automobilov, avšak 12 automobilov ešte stále čaká na vás!

Neváhajte, uzatvorte stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie a vychutnajte si Miliónovú jazdu s TIPOSom na novom automobile.

Zdroj foto: TIPOS