• Hraj LOTO a zapoj sa do prémiového žrebovania o štýlový automobil    ●   
  • Gratulujeme! Slovák vyhral 58 807 427 eur v EUROJACKPOTe!    ●   
  • Od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALENT TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Vodnári, vyhrajte so žrebom Znamenia až 35 000 eur!

Teraz môžete byť vďaka znameniu, v ktorom ste sa narodili, bohatší až o 35 000 eur! Od 21. januára až do 19. februára nám vládne znamenie Vodnár a možno, že práve toto znamenie vám prinesie výhru vďaka žrebom. Na predajných miestach spoločnosti TIPOS po celom Slovensku si môžete zakúpiť sériu žrebov Znamenia, pričom je na vás, ktoré zo znamení si vyberiete. Možno, že fantastickú výhru vám zabezpečí aktuálny Vodnár.

Ľudia narodení v tomto znamení sa vyznačujú tým, že sú samostatné bytosti, ktoré milujú slobodu a vynaliezavosť. V prípade, ak by ste ich chceli dávať do mantinelov, limitov, nepochodíte u nich. Milujú spoločnosť ľudí a veľmi rýchlo si nájdu priateľov. Za priateľov dokonca považujú aj nepriateľov.
Prejavujú sa tak, že ľuďom okolo seba mimoriadne dôverujú, čo sa im nie vždy oplatí. V prípade, ak zistia, že ich niekto sklamal, vedia byť nekompromisní. Priateľstvo je pre nich viac ako láska. Nepoznajú prekážky, pokiaľ vidia cieľ a idú za ním cestou – necestou.
Vodnárov len tak ľahko nerozčúlite, vedia sa totiž výborne ovládať. Milujú prácu, ktorá im prináša voľnosť, slobodu. V prípade, ak by ich v pracovnej oblasti niekto obmedzoval s časom, prípadne by mali pri sebe žiarlivého partnera, ich voľba by bola jasná. Uplatnenie nachádzajú v prírodných vedách, ale aj v medicíne, v diplomacii, v technike či v bankovom sektore. Keďže milujú slobodu, často sú aj medzi novinármi či športovcami ľudia narodení v znamení Vodnára.
Ich šťastné čísla sú 7 a 9 a ich šťastným dňom v týždni je piatok.

Skúsite so znamením Vodnára šťastie v našej sérii žrebov Znamenia a vyhráte s ním hlavnú výhru 35 000 eur?
Žreby Znamenia dostanete kúpiť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS na celom Slovensku.
Cena žrebu Znamenia sú 2 eurá.

Chcete sa dozvedieť o znamení Kozorožca?