• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Viete čo sú ežreby?

Hráčov v dnešnej dobe lákajú okamžité výhry, kedy nemusia čakať napríklad na žrebovanie, ale po zakúpení žrebu a jeho zotretí ihneď zistia či vyhrali. Práve preto sú veľmi populárne žreby, ktoré si hráči vedia kúpiť nie len na predajných miestach spoločnosti, ale aj z pohodlia domova, priamo zo svojich mobilných telefónov. Hovoríme teda o e-žreboch, ktoré sú založené na grafickej simulácií klasických stieracích žrebov v elektronickej podobe.

Zábava začína na etipos.sk v sekcii ežreby, kde hráčom ponúkame naozaj širokú ponuku e – žrebov, ktoré si hráč môže vybrať na základe sympatií čiže grafického zobrazenia, ceny alebo maximálnej možnej výhry e-žrebu. Hráči majú od februára 2019 k dispozícii až 6 nových ežrebov. Nové ežreby prinášajú inovatívnu grafiku s animáciami, hudbou a zvukovými efektami. Pre zvýšenie napätia, hráči majú možnosť postupného zotierania ežrebu alebo jednotlivého odhaľovania hracích polí. Nové ežreby boli vyvinuté hlavne pre hranie cez mobil a preto je zaručená ich kompatibilita s mobilnými zariadeniami a zároveň klient môže hrať pohodlne a kdekoľvek na smartfóne či tablete. Samozrejmosťou je okamžité vyplácanie výhier hráčom.

Hra je prístupná nie len hrou o peniaze, kedy je nutná registrácia hráča a zriadené komplexné hráčske konto, ale je možné vyskúšať hru iba pre zábavu. Takto si vie hráč jednoducho vybrať svoj „šťastný“ ežreb a možno práve ten mu prinesie štedré výhry.

Viac sa dozviete v relácií TIPOS INFO TU

O internetovej herni eTIPOS.sk
eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry aj stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk – TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.