• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Užite si z výhry parádnu dovolenku na Slovensku! Tu sú tipy!

Zdá sa, že toto leto bude pre nás najbezpečnejšou a najobľúbenejšou destináciou práve naše Slovensko. Letné obdobie už klope na dvere, sezóna sa pomaly začína a vy si môžete užiť skvelú slovenskú dovolenku napríklad aj s výhrami od TIPOSu. Spríjemnite si leto a dovolenku s výhrou na účte. Prinášame vám tipy na pravú slovenskú dovolenku. Kam sa oplatí zavítať?

Vysoké Tatry
Lákajú turistov z celého Slovenska, pretože ponúkajú široké spektrum vyžitia a aktívneho oddychu. Ak ste podľahli turistike či bicyklovaniu, potom sú pre vás Vysoké Tatry ideálnou voľbou. Príroda, atrakcie, šport, rôzne zaujímavosti – to všetko naše hory ponúkajú. Môžete sa vyviezť lanovkou na Lomnický štít, absolvovať výstup zo Štrbského plesa na Chatu pod Rysmi, navštíviť vodopád Skok či užiť si príjemnú prechádzku okolo Štrbského plesa alebo navštíviť Beliansku jaskyňu.
Domaša
Túto vodnú nádrž zvyknú nazývať zelenou perlou východného Slovenska. Ak chcete spojiť letnú dovolenku s kúpaním, toto je pre vás vhodný tip. Domaša je postavená na rieke Ondava v horskom prostredí Ondavskej vrchoviny. Na brehoch jazera sa nachádza niekoľko rekreačných stredísk, pričom každé ponúka ubytovanie v hoteloch, v penziónoch či stanovanie v kempingoch. Domaša patrí medzi najteplejšie priehrady na Slovensku. Ak vás kúpanie omrzí, pokojne si môžete robiť rôzne výlety a navštíviť Jarabinský prielom, výhliadkovú vežu v Košiciach, gejzír v Herľanoch, Slovenský raj a iné krásne zákutia.
Slovenský raj
Národný park Slovenský raj je jedným z deviatich národných parkov na Slovensku. Je ideálny pre milovníkov prírody, športu či turistiky. Tvoria ho zachované krasové planiny, rozsiahle podzemné jaskyne, riečne kaňony, rokliny a nádherné vodopády. Ak patríte medzi milovníkov turistiky, odporúčame navštíviť Suchú Belú, Havraniu skalu, Spišský hrad, Tomášovský výhľad, Stratenský kaňon a mnohé iné.
Banská Štiavnica
Je jedno, aké počasie vás v Banskej Štiavnici zastihne, atmosféra je tam vždy úžasná. Mesto má bohatú banskú históriu a od roku 1993 je zapísané v UNESCO. Ak sa chcete prechádzať po Banskej Štiavnici, určite sa zastavte na Námestí Svätej Trojice, na Radničnom námestí, v Kostole Svätej Kataríny, v Slovenskom banskom múzeu či v Starom alebo v Novom zámku. Môžete sa ísť okúpať na Štiavnické tajchy, absolvovať turistiku na Sitno, bicyklami sa odviezť k tajchom. Nádherné príroda, malebnosť, jedinečná atmosféra, história a obrovské možnosti vyžitia – to všetko Banská Štiavnica a okolie ponúkajú.
Liptov
Nádherné výhľady, krásna príroda, kopce posiate lúkami a ovečky. Aj taký je Liptov, ktorý ponúka množstvo príležitostí na letnú dovolenku. Turisti vyhľadávajú priehradu Liptovská Mara. Útočiskom pred horúčavami môže byť aj Stanišovská jaskyňa, ktorá sa nachádza kúsok od obce Liptovský Ján. Nad obcou sa týči Svätojánska rozhľadňa. Ak milujete turistiku, po vlastných sa môžete vybrať do Prosieckej doliny, kde sa môžete okrem skál popasovať s lezením po rebríkoch či po stupačkách ponad horský potok. Za zastávku rozhodne stojí aj Kvačianska dolina a Oblazy, kde môžete obdivovať potôčik, drevenice a starý, pritom stále funkčný mlyn. Medzi ďalšie nádherné miesta patria Lúčanský vodopád, dedinka Vlkolínec a mnohé iné.
Tak ako? Túžite si užiť pravú slovenskú dovolenku naplno? Samozrejme, že s výhrou na účte to ide ľahšie. Skúšajte šťastie, uzatvárajte stávky v číselných lotériách, kúpte si žreby od TIPOSu a výhra je vaša! Keď dovolenka, tak hlavne s pohodou, s výhrou a bez finančných starostí.

Zdroj foto: shutterstock