•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Užite si kráľovskú výhru s našou rodinkou žrebov

Na to, aby ste sa cítili kráľovsky, sa nemusíte vrátiť v čase. Stačí, ak si užijete kráľovskú výhru s našou novou rodinkou žrebov. Na predajných miestach spoločnosti TIPOS vás čaká novinka z dielne spoločnosti TIPOS – dva nové žreby s názvami Kráľovské drahokamy a Drahokamy, vďaka ktorým môžete vyhrať fantastické výhry 100 000 či 50 000 eur.

Kráľovské drahokamy
Hlavná výhra: 100 000 eur


Ak chcete vyhrať hlavnú výhru až 100 000 eur, určite siahnite po tomto žrebe. Princíp hry spočíva v tom, že ak zotriete stieraciu vrstvu v oboch hracích poliach a nájdete symbol 9, vyhrávate výhru v tom istom rade. Ak ale nájdete v ktoromkoľvek rade symbol drahokamu, automaticky vyhrávate všetkých 9 výhier. Žreb Kráľovské drahokamy vám ponúka ešte aj bonus. Ak nájdete tri rovnaké symboly, výhra 50 eur je vaša. Pravdepodobnosť výhry v prípade tohto žrebu je vysoká, je to až 1 : 3,55, takže každý štvrtý žreb vyhráva.

Drahokamy
Hlavná výhra: 50 000 eur


Vďaka žrebu s názvom Drahokamy môžete vyhrať hlavnú výhru, ktorá je až 50 000 eur. Ak po zotretí stieracej vrstvy v hracom poli nájdete symbol 7, vyhrávate výhru uvedenú v tom istom rade. Ak ale nájdete v ktoromkoľvek rade symbol drahokamu, automaticky vyhrávate všetkých 7 výhier a hlavná výhra 50 000 eur je vaša! Pravdepodobnosť výhry v prípade žrebu Drahokamy je až 1 : 3,73.