• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Čo ak práve vy vyhráte JACKPOT v EUROJACKPOTE?

Už tento piatok môže poputovať 90 miliónov eur v EUROJACKPOTE na Slovensko! O JACKPOTE v tejto rekordnej výške sa bude rozhodovať už v piatok večer 9. novembra 2018, pretože práve vtedy sa žrebujú výherné čísla. Ten hráč, ktorý uhádne všetkých sedem čísel, vyhráva tento obrovský JACKPOT. Chcete vedieť, čo sa stane, ak sa možno práve vy stanete šťastným výhercom JACKPOTU v EUROJACKPOTE? Dokedy vám príde výhra na váš účet?

Ak hráč vyhrá 90 miliónov eur v EUROJACKPOTE už tento piatok, má 35 dní na to, aby sa prihlásil v sídle spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. v Bratislave. V prípade, ak by sa do tohto času neprihlásil, výhra mu prepadne. Keď sa hráč k výhre prihlási, je len na ňom, na koľko účtov si nechá konečnú 90-miliónovú výhru poslať. Môže to byť jeden účet, ale aj viacero. Zo skúseností výhercov, ktorým sa podarilo vyhrať aj nižšie sumy ako je súčasných 90 miliónov eur v EUROJACKPOTE, možno povedať, že si prichádzajú pre takéto obrovské výhry s jasným plánom. Väčšinou sa krátko po tom, čo sa dozvedia o výhre, rozhodnú založiť si viacero účtov v bankách.
Ak by ste sa tento piatok stali výhercom 90 miliónov eur v EUROJACKPOTE, tento obrovský balík peňazí môžete očakávať na svojich účtoch približne do jedného týždňa. Následne si už o pár dní môžete svoju výhru užívať plnými dúškami. V prípade výhry JACKPOTU v číselnej lotérii EUROJACKPOT vám spoločnosť TIPOS zabezpečí bezplatné ekonomické a psychologické poradenstvo. Pre prípad, ak by ste tieto služby potrebovali.
Už tento piatok 9. novembra 2018 má každý jeden hráč šancu, že možno práve on sa stane majiteľom výhry 90 miliónov eur v EUROJACKPOTE. Jediné, čo k tomu potrebuje, je uzatvoriť stávku v EUROJACKPOTE a kus šťastia k tomu. Hráči v číselnej lotérii EUROJACKPOT tipujú 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel, dokopy teda sedem čísel. Stávky je potrebné uzatvoriť do tohto piatka a môžete tak urobiť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk – preklikom na číselnú lotériu EUROJACKPOT, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Nezabudnite do tohto piatka 9. novembra 2018 uzatvoriť stávku v číselnej lotérii EUROJACKPOT:

– na predajných miestach spoločnosti TIPOS prijímame stávky do 18.00 h
– ak uzatvárate stávky prostredníctvom internetu, treba tak urobiť do 17.45 h
– ak uzatvárate stávky prostredníctvom SMS, treba tak urobiť do 17.30 h

Už tento piatok môže byť 90 miliónov eur v EUROJACKPOTE práve vašich!

Zdroj foto: TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.