• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Úspešná biatlonistka Anastasia Kuzminová odkazuje

Trojnásobnej olympijskej víťazke Anastasii Kuzminovej išla túto sezónu karta. Pravidelne sa na Slovensko dostávali správy o jej fantastických úspechoch a o víťazstvách, nuž a čerešničkou na torte bol jej titul Majsterky sveta v biatlone. Anastasia sa nedávno rozlúčila so svojou športovou kariérou na pretekoch vo Švédsku.

V týchto dňoch sa nachádza v Rusku a svojim fanúšikom poslala príjemný video odkaz. „Šport a úspechy beriem ako prostriedok ku šťastiu. Vždy som robila biatlon s láskou a s radosťou. Teší ma, že môžem prinášať ľuďom radosť, pretože moje úspechy a víťazstvá sú víťazstvami všetkých na Slovensku. Veľkú zásluhu na tom má moja rodina, ktorá ma podporuje počas celej mojej športovej kariéry,“ hovorí Anastasia Kuzminová. Nezabudla ani na dôležitú podporu od spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. „Veľmi dôležitá bola pre mňa a moje športové napredovanie aj podpora spoločnosti TIPOS. Ďakujem, že ste boli so mnou a ďakujem, že môžem byť s vami vďaka spoločnosti TIPOS,“ odkazuje na záver videa Anastasia Kuzminová.

Zdroj Foto: Igor Stančík