• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Toto sú šťastní výhercovia štýlového osobného automobilu počas Miliónovej jazdy s TIPOSom!

Uzatvorili stávku v hre LOTO a zapojili sa tak do Miliónovej jazdy s TIPOSom, teda do špeciálnych prémiových žrebovaní v hre LOTO. Dnes sa tešia zo svojej fantastickej výhry – štýlového osobného automobilu. Od konca mája sme každú nedeľu žrebovali tri výherné prémiové kódy, ktoré boli súčasťou každej uzatvorenej stávky v hre LOTO. Pozrite si šťastných výhercov, ktorí  majú svoj vyhraný osobný automobil doma.

Gabriel – Bretejovce
Stávku v hre LOTO uzatvorila jeho manželka, ktorú pán Gabriel čakal v aute. Keď si po prémiovom nedeľnom žrebovaní overovali svoj tiket, neverili vlastným ušiam. Vyhrali totiž osobný automobil. Ten si prišiel pán Gabriel osobne vyzdvihnúť so svojím zaťom a s vnukom v Bratislave a ako priznal, nový automobil podarujú svojej dcére. Dcéra s rodinou už stihla toto leto absolvovať na novom automobile dovolenku v Chorvátsku.

Jozef – Bojnice
Uzatvoril stávku v hre LOTO a dnes sa celá jeho rodina teší z nového osobného automobilu. Tvrdí, že najväčšiu radosť má jeho dcérka, ktorá sa už nebude sťažovať, že musí ručne otvárať okno na aute. Sám by si takéto auto nemohol dovoliť kúpiť a výhru v Miliónovej jazde s TIPOSom považuje za obrovské šťastie.

Zuzana – Veľké Orvište
Sympatická mladá žena z okresu Piešťany päťkrát overovala, či vidí naozaj dobre, keď si kontrolovala svoj prémiový kód so zoznamom vyžrebovaných prémiových kódov v hre LOTO. Doma má malé autíčko, o to väčšiu radosť má, že si bude môcť užívať komfortné auto. Keď si svoju výhru osobne prevzala v hlavnom meste, vedela, že do nového automobilu si v prvom rade zaobstará ruženec, aby ju ochraňoval v aute na cestách.

Anna – Rožňava
Pani Anna už niekoľko rokov pracuje ako opatrovateľka v Rakúsku. Stávku v hre LOTO si podala na poslednú chvíľu a takmer odpadla, keď sa dozvedela, že vyhrala osobný automobil. Prvá cesta na novom aute viedla z Bratislavy do Rožňavy, kde mala zasadnúť rodinná rada a rozhodnúť, kto z rodiny bude auto používať.

Andrej – Žakovce

Pán Andrej z obce Žakovce v okrese Kežmarok hrá LOTO už desať rokov. Nikdy sa na neho šťastie neusmialo, avšak veril, že raz ten správny okamih nastane. Stalo sa a dnes je majiteľom nového osobného automobilu.

Marek-Bratislava

Pán Marek z Bratislavy si chcel kúpiť Kiu Optimu, ale keď si zistil že vyhral, potešil sa ešte viac a nemusel riešiť nové auto.

Roman – Špačince

Pán Roman zo Špačiniec vyhral auto spolu s kolegom, nakoľko dlhoročne podávajú spolu jeden tiket s rovnakými číslami a až teraz prišla výhra

Jozef – Polomka

Peter – Hrašné

Ivan – Bojnice

Vladimír – Bratislava

Zoltán – Ostrov

Miloš – Očkov

Jozef – Ducove

Jozef – Košice

Tibor – Nitra

Miliónová jazda s TIPOSom viac TU

Vyžrebované výherné prémiové kódy počas Miliónovej jazdy s TIPOSom TU

Zdroj foto: TIPOS