• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Toto sú šťastné čísla Anastasie Kuzminovej!

Ako je známe, v hre LOTO hráč tipuje 6 čísel zo 49. Ak ich všetky uhádne, vyhráva Jackpot.

S olympijskou víťazkou a našou skvelou biatlonistkou Anastasiou Kuzminovou sme sa porozprávali o jej „šestke“ šťastných čísel. Keď sme sa jej spýtali, ktoré to sú, v odpovedi mala jasno. 19, 33, 4, 1, 13 a 6. Dôvod, prečo si vybrala práve tieto čísla, vás možno prekvapí.

„Niekedy nestačí len vynikajúca forma či skvelá kondícia, ale aj šťastné čísla. Mne vždy šťastie prinášali moje štartové čísla,“ povedala nám Anastasia Kuzminová, ktorá je zároveň aj trojnásobnou zlatou medailistkou na olympijských hrách.Nuž a práve s olympiádou a so zlatou medailou súvisia jej prvé tri obľúbené a zároveň šťastné čísla. S číslom 19 štartovala na olympijských hrách vo Vancouveri, s číslom 33 štartovala na olympijských hrách v Soči a číslo 4 ju sprevádzalo na olympiáde v Pjongčangu. Zo všetkých týchto troch olympiád si Anastasia Kuzminová priniesla zlatú medailu.

Ďalšiu trojicu jej šťastných čísel tvoria 1, 13 a 6, pretože s týmito číslami štartovala na olympiádach, z ktorých si priniesla strieborné medaily. Vo svojich šťastných číslach má Anastasia Kuzminová jasno, pretože jej priniesli obrovskú výhru v podobe medailí a obrovských športových úspechov.

Šesť šťastných čísel môže vám priniesť obrovskú výhru v hre LOTO. Žrebujeme každú stredu a v nedeľu týždni.

Zdroj foto: TASR