• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte, koľko stupňov Celzia bude nameraných v Poprade na letisku v nedeľu 24.11.2019 o 12:00!    ●   
  • Ocenenie TIPOS Športovec mesiaca október získal Filip Polášek    ●   
  • Vyhrajte so žrebom Lovci peňazí tisíce eur v televíznej hre na Markíze od pondelka až do piatka!    ●   
  • EUROJACKPOT sa vyšplhal na 90 000 000 EUR!    ●   
  • JACKPOT v EUROMILIÓNOCH je 8 510 387,85 EUR!    ●   
  • Žreb Vianočná lotéria s výhrou až 100 000 EUR je už v predaji !!!    ●   
Aktuálne
Späť

TIPOS sa stal generálnym partnerom slovenských volejbalistov

Spoločnosť TIPOS sa v tomto roku stala generálnym partnerom Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) a Slovenskej volejbalovej reprezentácie. V tomto roku čakajú našich volejbalistov zápasy v rámci Zlatej európskej ligy mužov a žien, ako aj Majstrovstvá Európy mužov a žien. Aj vďaka podpore zo strany spoločnosti TIPOS môžu naši volejbalisti zvládnuť náročnú prípravu na dôležité zápasy. Našim reprezentantom držíme palce!

Vďaka finančnej podpore zo strany národnej lotériovej spoločnosti sa môže v tomto roku realizovať aj projekt centralizovanej prípravy mládeže – účasť tímu U20 vo volejbalovej extralige.
Slovenská volejbalová federácia (SVF) je občianske združenie potvrdené Ministerstvom školstva SR a Slovenským olympijským a športovým výborom (SOV) ako jediný predstaviteľ poverený riadením volejbalu. SVF je garantom rozvoja volejbalu v Slovenskej republike. SVF je riadnym členom Medzinárodnej volejbalovej federácie (FIVB), Európskej volejbalovej konfederácie (CEV), ako aj členom Stredoeurópskej volejbalovej zonálnej asociácie (MEVZA).

Zdroj foto:SVF