• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

TIPOS nakúpil medicínske prístroje pre pacientov potrebné na boj s ochorením

Týka sa to nás všetkých! Už niekoľko mesiacov bojuje celý svet vrátane Slovenska s nebezpečným ochorením Covid 19. Vírusové ochorenie, ktoré si už vyžiadalo množstvo obetí. Keďže TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. si plne uvedomuje svoju spoločenskú zodpovednosť, rozhodla sa formou finančných darov nakúpiť jedny z najdôležitejších prístrojov na boj s týmto vírusovým ochorením pre pacientov po takmer celom Slovensku.

Medicínske prístroje Nebulizéry sú určené mnohým zdravotníckym zariadeniam po celom Slovensku, ktoré v prvej línii bojujú s Covid 19. Ide o špeciálne prístroje, ktoré sa využívajú na efektívne podávanie liečiv priamo do pľúc. Sú jedny z najdôležitejších, pretože pomáhajú pacientom v kritickom stave a prispievajú k zlepšeniu starostlivosti o pacientov.

Prístroje tzv. Nebulizéry budú aj vďaka našej pomoci využívať detské nemocnice a nemocnice v Banskej Bystrici, v Poprade, v Nových Zámkoch, v Bratislave, v Košiciach, v Ružomberku, v Skalici, v Snine a v Trstenej.

Európska lotériová asociácia zverejnila iniciatívy lotériových spoločností počas pandémie COVID-19. Zoznam týchto iniciatív si môžete prezrieť TU.

Ochorenie COVID 19 sa týka nás všetkých!