• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Takto sa darilo hráčom vo Veľkom balíku v roku 2018

Bola to úspešná hra. Hráči sa mohli počas celého roka 2018 stretávať na obrazovkách JOJky so zábavno-súťažnou reláciou Veľký balík. Šancu dostať sa do tejto hry mal každý, kto si zakúpil žreb s názvom Veľký balík a po zotretí našiel 3 x symbol TV. Každý týždeň dvadsaťšesť hráčov z celého Slovenska bojovalo o hlavnú výhru, ktorá bola až 250 000 eur. Päťdesiat dva týždňov prinieslo mnohým hráčom väčšie i menšie výhry a hlavne množstvo zábavy a napätia. Poďme sa spolu pozrieť, čo všetko sa v zábavno-súťažnej relácii Veľký balík počas minulého roka 2018 odohralo.

Do hry Veľký balík bolo počas päťdesiatich dvoch týždňov vyžrebovaných 1352 hráčov zo 659 miest a obcí z ôsmich krajov Slovenska. Každý týždeň moderátor Marcel Forgáč vyžreboval z dvadsiatich šiestich hráčov v televíznom štúdiu jedného hlavného hráča. V roku 2018 hralo teda hlavnú hru, počas ktorej práve oni mohli zabojovať o hlavnú výhru 250 000 eur, dokopy 52 hráčov zo 46 rozličných miest. Zdá sa, že v prípade hlavných hráčov bolo šťastie najviac naklonené Trnavskému kraju, pretože práve z tohto kraja bolo najviac hlavných hráčov.

Hneď v úvode relácie moderátor vyzval zvyšných dvadsaťpäť hráčov, aby napísali na papier svoj tip, koľko podľa nich vyhrá hlavný hráč. Hráč, ktorý sa svojím tipom najviac priblížil k výhre, získal 3 000 eur. V tejto tipovacej hre boli najúspešnejší hráči z Banskobystrického a Košického kraja. Tí mali najlepší odhad a výhra 3 000 eur najčastejšie putovala práve do týchto dvoch krajov.


Najčastejšie čísla balíkov, ktoré sa dostali priamo k stolíku do hlavnej hry, boli čísla 2 a 10. Napríklad balíky s číslami 11 a 24 neboli nikdy vyžrebované do hlavnej hry. Hlavný hráč začal postupne otvárať balíky svojich spoluhráčov a nie je žiadnym tajomstvom, že hlavní hráči najčastejšie otvárali ako prvý práve balík s číslom 1. Štyria hlavní hráči mali to šťastie, že v ich balíku sa ukrývala najvyššia možná výhra 250 000 eur, avšak nikto z nich nenabral toľko odvahy, že by odolal ponuke bankára a vsadil všetko na svoj balík.

Veľký balík nebol počas roka 2018 len o zábave, príjemnej atmosfére a napätí, ale predovšetkým o skvelých výhrach. z toho výhry hlavných hráčov tvorili dohromady sumu 833 339 eur a spolu s registračnou výhrou sme finálovým hráčom vyplatili spolu 841 139 eur.