• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Stotisícové žreby od spoločnosti TIPOS

Spoločnosť TIPOS ponúka na svojich predajných miestach bohatú škálu žrebov. Žreby si môžu hráči vybrať podľa svojich vlastných preferencií, či už ide o náročnosť žrebu, napätie pri zotieraní, cenu žrebu, výšku hlavnej výhry alebo sympatie k vizuálu žrebu. My vám predstavujeme skupinu žrebov, ktoré spája rovnaká cena 5 eur a lákavá hlavná výhra vo výške 100 000 eur. Stačí si vybrať z uvedených siedmich žrebov!

Čierna perla
Žreb obsahuje jedno hracie pole, ktoré sa skladá z dvoch častí označených ako VÝHERNÉ ČÍSLA a VAŠE ČÍSLA a je zakryté stieracou vrstvou. Po jej zotretí sa dozviete o možnej okamžitej výhre.
Ak však v poli VAŠE ČÍSLA nájdete samotný symbol čiernej perly vyhráte až päťnásobok sumy uvedenej po ním. Pozor, žreb Čierna perla si môžete zakúpiť na predajných miestach spoločnosti TIPOS len do 19. 11. 2020!

MAXI ŠŤASTNÁ ZHODA
Z portfólia žrebov od TIPOSu patrí medzi tie najzložitejšie. Žreb obsahuje hracie pole označené ako ŠŤASTNÉ SYMBOLY, dve samostatné hracie polia HRA 1, HRA 2 a štyri bonusové hry označené ako BONUSOVÁ HRA 1, BONUSOVÁ HRA 2, BONUSOVÁ HRA 3 a BONUSOVÁ HRA 4 zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí tejto vrstvy vo všetkých hracích poliach sa hráč dozvie o možnej okamžitej výhre. Hlavná výhra je až 100 000 eur, avšak rovnako atraktívne sú aj ďalšie výhry ako napríklad 1 000, 500, 250, 100, 50, 30, 20, 10 a 5 eur.

TIPOSKRÍŽOVKA XL
Ak je vašim kritériom náročnosť žrebu alebo zábava, tento žreb sa vám zapáči.
Žreb obsahuje pole označené ako VAŠICH 18 PÍSMEN a dve hracie polia krížovky spojené bonusovým slovom zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí stieracej vrstvy vo všetkých hracích poliach sa hráč dozvie o prípadnej okamžitej výhre.
Cieľom je nájdenie zhody s písmenami v obidvoch hracích poliach krížovky. Výška výhry je uvedená v legende. BONUSOVÉ SLOVO sa hrá samostatne, to znamená, že sa nepripočítava k počtu slov zotretých v hracích poliach krížovky potrebných na získanie výhry podľa legendy.

10x
Žreby s názvom 5x, 10x, 20x s podtitulom „viac peňazí“ lákajú zaujímavým princípom hry. Princíp hry spočíva v zotretí stieracej vrstvy v celom hracom poli. Nájdení zhody ktoréhokoľvek čísla v tomto poli s vašimi číslami. Žreb 10x zároveň ponúka hráčom možnosť násobenia výhry symbolom 10-násobku nájdeným pod stieracou vrstvou v hracom poli „vaše čísla“. Žreb ponúka aj BONUS vo výške 20 eur v prípade nájdenia symbolu „minca“.

Kráľovské drahokamy
Na to, aby ste sa cítili kráľovsky, sa nemusíte vrátiť v čase. Stačí, ak si užijete kráľovskú výhru s rodinkou žrebov Kráľovské drahokamy a drahokamy.
Princíp hry spočíva v tom, že ak zotriete stieraciu vrstvu v oboch hracích poliach a nájdete symbol 9, vyhrávate výhru v tom istom rade. Ak ale nájdete v ktoromkoľvek rade symbol drahokamu, automaticky vyhrávate všetkých 9 výhier. Žreb Kráľovské drahokamy vám ponúka ešte aj bonus. Ak nájdete tri rovnaké symboly, výhra 50 eur je vaša.

Veľký hráč
Žreb Veľký hráč si môžete zakúpiť na predajných miestach spoločnosti TIPOS ešte do 15.apríla tohto roka. Princíp hry na tomto žrebe je jednoduchý. Ak sa po zotretí stieracej vrstvy v celom hracom poli ktorékoľvek výherné číslo zhoduje s vašimi číslami, vyhrávate sumy uvedené pod týmito číslami. Ak sa ktorékoľvek vaše číslo zhoduje s číslom v časti hracieho poľa, vyhrávate všetko. To znamená, že vyhrávate všetkých 20 výhier!

Super renta 
Žreb s názvom SUPER RENTA je jediným z vyššie spomínaných žrebov, ktorý za cenu päť eur ponúka výhru až vo výške 120 000 eur. Svojou grafikou navodí pocit, že práve výhrou si môžete splniť všetky svoje sny. Po zotretí stieracej vrstvy a nájdení troch symbolov RENTA môžete vyhrať hlavnú výhru a to 30 000 eur okamžite a následne 2500 eur mesačne po dobu 36 mesiacov. Čiže 3 roky si budete bezstarostne užívať výhru, ktorú si zadovážite kúpou žrebu SUPER RENTA iba za 5 eur. Pozor, žreb Čierna perla si môžete zakúpiť na predajných miestach spoločnosti TIPOS len do 17. 9. 2020.

Žreby od spoločnosti TIPOS môžete zakúpiť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS. Zoznam predajných miest nájdete TU

Ak sa chcete dozvedieť, ktoré žreby spoločnosti TIPOS ponúkajú najvyššie možné výhry, kliknite TU

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. vám praje veľa šťastia pri stieraní žrebov!