• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Spoločnosť TIPOS má už 2 750 predajných miest!

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. sa každým rokom snaží čoraz viac priblížiť hráčom a preto čoraz intenzívnejšie rozširuje terminálové siete.

Všetci hráči, ktorí obľubujú číselné lotérie, žreby alebo ďalšie produkty spoločnosti TIPOS, dôverne poznajú predajné miesta spoločnosti TIPOS. Dobrou správou je, že dnes ich už je až 2 750! Snažíme sa zlepšovať dostupnosť produktov v mestách či obciach celého Slovenska. Vo väčších mestách aj v populárnych nákupných centrách, kde predajné miesta spoznáte vďaka typickým označovacím prvkom spoločnosti TIPOS a v obciach, kde ich nájdete predovšetkým na Slovenskej pošte. V predajných miestach je pre vás dostupná bohatá ponuka všetkých našich produktov.
Snažíme sa byť k vám, našim zákazníkom, čoraz bližšie, priniesť vám komfort a pohodlie a predajné miesta zatraktívniť. Stretli ste už v našom predajnom mieste usmievajúceho sa supermilionára Henryho, ktorý zbohatol vďaka EUROJACKPOTU? Ak nie, tak ste určite neprehliadli stojan s vašimi obľúbenými žrebmi či pult, kde si môžete prečítať všetky Herné plány číselných lotérií a vyplniť si tikety, následne ich podať priamo v predajni či overiť stávku. Ak si aj s niečím neviete rady a ste nováčik v tipovaní, je tu pre vás odborne vyškolený personál, ktorý vám ochotne poradí.
V rozširovaní predajných miest plánujeme pokračovať, pretože sa k vám, našim zákazníkom chceme približovať aj naďalej!

Zdroj foto: TIPOS