•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

SMS žreb Dni šťastia od TIPOSu

Dni šťastia je unikátny SMS žreb, s ktorým môžeš vyhrať až 100 000 €. Tretina žrebov vyhráva. Skús šťastie hneď teraz.

SMS žreb Dni šťastia, jedná sa o elektronickú okamžitú lotériu a hráč si ju vie zakúpiť prostredníctvom svojho mobilu. Úplne jednoducho zaslaním SMS v tvare ,,STASTIE“ na číslo 3333. Po zaslaní SMS správy obdrží hráč spätnú správu, ktorá ho informuje, či vyhral alebo nie. Tiež príde hráčovi SMS s webovou adresou, kde si vie pozrieť grafické zobrazenie žrebu a vie si aj opakovane kúpiť ďalší SMS žreb. Žreb je výherný vtedy, ak na odkrytom žrebe sú tri rovnaké výherné symboly. Cena SMS žrebu Dni šťastia je 1 euro, pričom hlavná výhra je neuveriteľných 100 tisíc eur.

O aké výhry sa hrá kúpou tohto žrebu?
Kúpou žrebu Dni šťastia hrajú hráči o naozaj fantastické výhry. Môžu však vyhrať napríklad aj hodnotu jedného tipu na jedno stávkové obdobie číselnej hry Euromilióny spolu s doplnkovou hrou JOKER v hodnote 2€. Tak isto môžu vyhrať jeden tip na jedno stávkové obdobie na číselnú hru EUROJACKPOT s EUROJACKPOT JOKERom za 3€, v ktorej sa už hrá o výhry až do výšky 90 mil. eur. Čiže okrem lákavých výhier s SMS žrebom Dni šťastia je tu možnosť zapojenia sa aj do ďalších číselných lotérií spoločnosti TIPOS.

Ako si vie hráč overiť svoju výhru?
V prípade, ak hráčovi vznikne peňažná výhra musí si ju vyzdvihnúť najneskôr do 35 dní od kúpy žrebu.
Overiť výhru si hráč môže odoslaním bezplatnej SMS s textom „VYHRA“ na číslo 3333 alebo na webe dnistastia.sk. Ak výhra nepresiahne sumu 1 000 eur prevedie na hráčov bankový účet. Osobná návšteva hráča v sídle prevádzkovateľa je nutná iba v prípade, ak vyhrá viac ako 1 000 eur. Upozorňujeme, že hráč je povinný doniesť si so sebou SIM kartu s mobilným telefónom, z ktorého bol žreb zakúpený.

Tento žreb láka nie len najvyššou výhrou 100 tisíc eur, ale aj tým, že až tretina SMS žrebov je výherných.