• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Slovák vyhral v EUROJACKPOTE fantastických 480 924,20 eur!

Padla výhra v 2. poradí v číselnej lotérii EUROJACKPOT a poputuje rovno na Slovensko! Piatok 12. apríl 2019 bude určite jedným zo šťastnejších dní pre jedného slovenského hráča, pretože v EUROJACKPOTE sa mu podarilo vyhrať skvelých 480 924,20 eur. Stávku v tejto číselnej lotérii uzatvoril prostredníctvom internetu v piatok. Teda v deň, kedy sa výherné čísla v lotérii žrebovali. Jeho dvojtipová stávka obsahovala náhodné čísla a dokopy za ňu zaplatil 4 eurá. Dnes má za 4 eurá takmer pol milióna eur.

Pravdou je, že hrať EUROJACKPOT sa oplatí a výhercov, ktorí vďaka tejto číselnej lotérii vyhrali obrovské výhry, je už niekoľko. Nikdy totiž neviete, kedy sa usmeje šťastie práve na vás. Aj v tomto prípade platí, že kto pokúša svoje šťastie, ten sa ho môže dočkať. Výherné čísla v číselnej lotérii EUROJACKPOT sa žrebujú spravidla každý piatok v týždni vo Fínsku. Hráč tipuje 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel.


Stávky v číselnej lotérii EUROJACKPOT môžu hráči uzatvárať buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS na celom Slovensku, alebo prostredníctvom webovej stránky www.tipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Najbližšie hráme v EUROJACKPOTE o JACKPOT vo výške 51 miliónov eur a stávky je potrebné uzatvoriť do tohto piatka 19. apríla 2019.