• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Slovák vyhral 477 465,40 eur v EUROJACKPOTe!

Slovenský hráč na tohtoročného Svätého Mikuláša zrejme tak ľahko nezabudne! V piatok 6. decembra sa totiž práve slovenskému hráčovi podarilo získať v číselnej lotérii EUROJACKPOT výhru v 2. poradí a dostal tak krásnu „mikulášsku nádielku“ vo forme výhry 477 465, 40 eur.

O hráčovi sme sa dozvedeli, že stávku v tejto číselnej lotérii uzatvoril na predajnom mieste v Bratislavskom kraji a celá stávka ho vyšla na 5 eur. Vďaka tejto investovanej sume má dnes takmer pol milióna eur! Aj toto je ďalší príklad, že Slovákom sa v číselnej lotérii EUROJACKPOT veľmi dobre darí a hoci hlavná výhra, teda Jackpot, zatiaľ nepoputoval na Slovensko, rovnako vedia potešiť aj výhry v 2. poradí, ktoré sú tiež veľmi štedré.


Najbližšie už tento piatok môžete hrať v číselnej lotérii EUROJACKPOT o Jackpot vo výške 10 miliónov eur.
Tipujte 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel a sedmička šťastných čísel možno práve vám prinesie príjemnú „adventnú“ výhru. Stávky v číselnej lotérii EUROJACKPOT nezabudnite uzatvoriť do tohto piatka buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS na číslo 3333.