• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Slovák vyhral v EUROJACKPOTE 387 121 eur!

Na piatok 5. júla tohto roka jeden zo šťastných slovenských hráčov zrejme tak ľahko nezabudne, pretože práve v tento deň sa mu podarilo vyhrať v číselnej lotérii Eurojackpot výhru v 2. poradí. Dnes je tak bohatší o fantastických 387 121 eur, čo je suma, ktorá rozhodne poteší a dokáže splniť mnoho prianí.

O hráčovi, ktorému sa podarilo „uloviť“ v číselnej lotérii EUROJACKPOT výhru v 2. poradí, vieme, že stávku v tejto číselnej lotérii uzatvoril v Žilinskom kraji na predajnom mieste spoločnosti TIPOS. Na stávke mal tri náhodné tipy a dohromady za túto stávku zaplatil 6 eur. Šesť eur, ktoré do stávky investoval, mu prinieslo 387 121 eur. Slovákom sa všeobecne v tejto číselnej lotérii darí. V číselnej lotérii EUROJACKPOT hráč tipuje 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel, dohromady ide o sedem čísel. Ten hráč, ktorý uhádne všetkých sedem čísel, vyhráva Jackpot, teda hlavnú výhru. Tá sa začína na minimálnej úrovni 10 miliónov eur, pričom sa môže vyšplhať až na rekordných 90 miliónov eur.

V číselnej lotérii Eurojackpot tento týždeň hráte o 17 miliónov eur, pričom žrebovanie šťastných čísel sa uskutoční už tento piatok večer vo Fínsku. Aj keď množstvo hráčov si želá vyhrať rovno Jackpot, ako vidíte, atraktívne dokážu byť výhry aj v ďalších poradiach. Stávky v číselnej lotérii EUROJACKPOT môžete uzatvárať do tohto piatka buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.
V prípade, ak sa rozhodnete pre stávku cez SMS, jej tvar bude EJ 1 2 3 4 5 6 7. V prípade, ak sa rozhodnete pre náhodné čísla, tvar SMS bude EJ Q. SMS správu v týchto tvaroch treba odoslať na číslo 3333.

Nezabudnite, už tento piatok 12. júla hráte v EUROJACKPOTE o skvelých 17 miliónov eur!