• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Slováci bojujú v číselnej lotérii EUROJACKPOT o 90 miliónov eur

Už tento piatok majú aj slovenskí hráči šancu vyhrať rekordný JACKPOT v číselnej lotérii EUROJACKPOT, ktorý sa vyšplhal až na svoje maximum – 90 miliónov eur! Hráč, ktorému sa podarí správne si tipnúť 7 šťastných čísel, a to 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel, môže už tento piatok vyhrať túto obrovskú sumu. Ak chcú hráči zabojovať o 90 miliónov eur, musia do tohto piatka uzatvoriť stávky v číselnej lotérii EUROJACKPOT buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Slovenskí hráči hrajú už tri roky EUROJACKPOT. Prvé žrebovanie výherných čísel v EUROJACKPOTE už aj so slovenskou účasťou sa konalo 9. októbra 2015. Počas troch rokov sa Slovákom v tejto číselnej lotérii mimoriadne darilo, pretože v EUROJACKPOTE vyhrali spolu viac ako 25 miliónov eur a v EUROJACKPOT JOKER ďalších takmer 7 miliónov. Dohromady Slovákom priniesli výhry v tejto číselnej lotérii obrovskú sumu 32 miliónov eur. Najvyššia doteraz vyplatená výhra pre slovenského hráča v číselnej lotérii EUROJACKPOT bola vo výške 1 406 004 eur, ktorú šťastný výherca zo Slovenska získal v novembri roku 2015. Druhou najvyššou výhrou bola suma 853 136 eur, ktorú slovenský hráč vyhral v EUROJACKPOTE v júni tohto roka a v septembri tohto roka slovenský hráč vyhral 580 434 eur, čo je tretia najvyššia výhra pre Slovensko v číselnej lotérii EUROJACKPOT.
Najnižšia jackpotová výhra v tejto číselnej lotérii je 10 miliónov eur a najvyšší JACKPOT má hodnotu súčasných 90 miliónov eur. Hráči mali možnosť naposledy zabojovať o rekordný JACKPOT  v hodnote 90 miliónov eur 6. júla tohto roka. Po necelých štyroch mesiacoch JACKPOT v číselnej lotérii EUROJACKPOT opäť narástol na rekordných 90 miliónov eur a o osude tejto obrovskej výhry sa rozhodne už tento piatok.
Práve v piatok  žrebujú vo Fínsku sedem výherných čísel v EUROJACKPOTE. Ten hráč, ktorý ich všetky uhádne, vyhráva JACKPOT 90 miliónov eur. Šanca, že 90 miliónová výhra poputuje práve na Slovensko, stále trvá.

Ako sa už tento piatok zapojiť do EUROJACKPOTU a vyhrať 90 miliónov eur?
– tipujte 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel, dohromady tipujete 7 čísel
– uzatvorte do tohto piatka stávku v číselnej lotérii EUROJACKPOT
– stávky môžu hráči uzatvoriť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS
– žrebovanie výherných čísel v číselnej lotérii EUROJACKPOT sa uskutoční už tento piatok krátko po 20. hodine
– bojujte o rekordných 90 miliónov eur aj vy!