• Hraj LOTO a zapoj sa do prémiového žrebovania o štýlový automobil    ●   
  • Gratulujeme! Slovák vyhral 58 807 427 eur v EUROJACKPOTe!    ●   
  • Od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALENT TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

S akými otázkami sa najčastejšie obracajú na call centrum hráči, ktorí tipujú cez SMS ?

Hráčov, ktorí tipujú cez SMS zaujíma postup pri overení výhry. To znamená, ak hráč zadá pokyn na overenie výhry odoslaním SMS správy s textom VYHRA na číslo 3333 pre číselné lotérie a 3388 pre kurzové stávky spätná SMS tipujúceho informuje, či pre dané číslo mobilného telefónu vznikla výhra, či nie.

Avšak overiť si ju môžu hráči spravidla nasledujúci deň po žrebovaní. Podať stávku cez SMS si môžu registrovaní hráči na telefónnych číslach 3333 pre číselné lotérie a rovnako aj pre SMS súťaž Počasie s TIPOSom. Pre kurzové stávky je to telefónne číslo 3388. Registráciu alebo zmenu bankového účtu k telefónnemu číslu môžu hráči uskutočniť odoslaním SMS s textom vo formáte UCET medzera CISLOUCTU v tvare IBAN na číslo 3333. Po registrácii alebo zmene bude doručená potvrdzujúca SMS o úspešnom zázname čísla účtu. Číslo účtu je možné kedykoľvek zmeniť obdobným spôsobom.

Zákazníci všetky svoje otázky či dotazy môžu smerovať na vyškolený personál na telefónnych číslach 18 177 alebo 18 277, ktorý je k dispozícií 7 dní v týždni od 7.hod do 22.hod.
Ak preferujete písomnú formu komunikácie pokojne môžete vyplniť formulár s názvom reklamácie a podnety, ktorý nájdete na stránke etipos.sk. V prípade požiadaviek týkajúcich sa služieb a produktov spoločnosti TIPOS, či reklamácií je postup rovnaký. Naši pracovníci na infolinke sa budú snažiť poradiť, pomôcť tak, aby vždy došlo k vyriešeniu a spokojnosti nášho klienta.