• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Roztočte to v online kasíne cez appku s top vychytávkami!

Chcete si zahrať a ochutnať šťavnaté ovocie alebo je vám bližšie mysteriózne prostredie horúcich plameňov? Ponúkame vám „hitparádu“ TOP najobľúbenejších hier, ktoré využívajú hráči online kasína prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Dnes už azda niet človeka, ktorý by nemal smartfón alebo tablet. A potom už chýba len jediný krok, aby si stiahol zo stránky eTIPOS.sk mobilnú aplikáciu pre online kasíno.

Množstvo hráčov tento komfortný spôsob aj využíva a medzi najpopulárnejšie hry v online kasíne, kde si zaručene užijú ideálnu zábavu, ale aj kúsok napätia, relax, štedré výhry, ale aj prepracované grafické a hudobné efekty, patria nasledovné TOPKY:

Gem-O-Rama
Tento výherný prístroj je doslova nablýskaný a to nielen vďaka drahokamom, ktoré na hráča doslova „číhajú“ každým otočením valcov. Je vhodný pre tých, ktorí nechcú vkladať do online kasína veľké peniaze, ale túžia sa len zabaviť a nič nestratiť. Potom ich čaká ozajstné vzrušenie, dynamické tempo, veľmi pútavá grafika, kamene rôznych farieb a perfektné efekty. Neveríte? Vyskúšajte, trebárs aj bez vkladu, len tak, pre ozajstnú zábavu, pocit vzrušenia a napätia!

Respin Joker
Ide o klasickú hru, ktorá je jednoduchá, na druhej strane však má pre hráčov mnoho prekvapení. Trojvalcový výherný prístroj s piatimi výhernými líniami má ovocné symboly a pre hráčov je pripravená mimoriadne atraktívna najmä grafická stránka, ktorá obsahuje 3D prvky. Tie sú také prepracované, že máte chuť sa do šťavnatého ovocia zahryznúť. Princíp hry je pritom veľmi jednoduchý: výhra nastáva spojením troch rovnakých symbolov na aktívnych výherných líniách. Každý symbol má svoju stanovenú hodnotu, či už sú to čerešne, citróny, pomaranče či melóny, no vedzte, že v zálohe má hráč aj tzv. Wild symbol ako žolík, ktorý pomôže vytvoriť ešte viac výherných kombinácií, aj keď sám o sebe nemá žiadnu hodnotu. Tak čo, dostali ste chuť na šťavnaté ovocie a štedré výhry?

Hells Bars
Pripravte sa na ozajstné peklo! Skutočne neobvyklá kombinácie je vlastne variantou ovocného výherného prístroja, ale „zasadenou“ do odlišného prostredia. Tých, ktorých už prostoduché ovocie tak trošku nudí, pozývame do pekla, ktoré je typické plameňmi, mystickým zvukovým sprievodom a ďalšími symbolmi, ktoré vám už na prvý pohľad prezradia, kde ste sa ocitli. Okrem ovocia tu hráči opäť nájdu špeciálne symboly ako Wild symbol s označením Hells Bars a taktiež Mystery symbol, ktorý môže rozdať náhodné výhry až do 500-násobku hráčovho vkladu. A to je už ozaj lákavé peklo, čo poviete?

Fruit Awards
Ovocné výherné prístroje sú nesmrteľné. Či už sú na klasický spôsob alebo ich vývojári modernizujú, hráči ich nikdy neprestanú mať v obľube. Fruit Awards má slávnostný nádych, ak hráč vyhrá, dočká sa dokonca potlesku a vo všeobecnosti predstavuje decentnú zábavu a relax. Medzi hráčmi sú populárne najmä preto, že majú dosť vysoké šance na výhry. Na to, aby niektorú z výhier aj získali, musia na niektorej z výherných línií trafiť tri alebo štyri symboly čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrozna alebo melónov. Takže ako sa vraví, good luck!

Zdroj foto: TIPOS

Zdroj video: TIPOS/SYNOT