• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Rok prasaťa 2019 môže priniesť šťastie so žrebmi!

Podľa čínskej astrológie je rok 2019 rokom prasaťa. Rok prasaťa prinesie vlnu šťastia, priateľstva, lásky a hojnosti. Hovorí sa, že tento rok bude plný radosti, pretože práve prasa prináša úspech vo všetkých sférach života.

Prasa symbolizuje šťastie, bohatstvo a priťahuje blahobyt. V 12-ročnom cykle čínskeho zverokruhu je práve rok prasaťa považovaný za najlepší rok celého dvanásťročia! Okrem toho, rok 2019 je výnimočný aj preto, že je rokom Zemského prasaťa, ktoré predstavuje najštedrejšieho vládcu celého 60-ročného cyklu. Prinesie ľuďom hojnosť, šťastie, blahobyt a bude žičiť dobrým zárobkom.
Rok štedrého prasaťa teda bude naozaj prajný, preto by aj fanúšikovia žrebov mali zbystriť pozornosť a určite vyskúšať šťastie, ktoré môže priniesť práve „rodinka“ žrebov s prasiatkami.

Od 2. januára 2019 sú v predaji žreby s prasiatkami v troch samostatných edíciách, s tromi odlišnými cenami a tromi rôznymi hlavnými výhrami.

Prasa v žite
Žreb Prasa v žite si môžete kúpiť iba za 50 centov a hlavná výhra je 5 000 eur. Princíp hry je jednoduchý: ak nájdete tri rovnaké symboly, vyhrávate príslušnú výhru, ak nájdete po zotrení políčok tri prasiatka, vyhrávate hlavnú výhru!

Super prasa v žite
Cena stieracieho žrebu je len 1 euro a hlavná výhra je až vo výške 10 000 eur! Po zotretí stieracej vrstvy v oboch hracích poliach sa dozviete o prípadnej okamžitej výhre. Pri troch rovnakých symboloch môžete vyhrať výhry vo výške 1, 2, 5, 10, 15, 20, 100, 200, 1 000 a ak sa vám pošťastí nájsť 3x prasiatko, vyhrávate spomínanú hlavnú výhru 10 000 eur! Super prasa v žite ponúka aj bonus: pri 3 rovnakých symboloch vyhrávate 10 eur.

Mega prasa v žite
Skúsite šťastie a zabojujete o hlavnú výhru až 35 000 eur? So žrebom Mega prasa v žite za 2 eurá je hlavná výhra skutočne lákavá. Žreb obsahuje tri hracie polia a po zotretí stieracej vrstvy sa hráč dozvie o prípadnej okamžitej výhre. Samozrejme, 3x prasiatko znamená 35 000 eur! A okrem toho ešte na priaznivcov žrebov čakajú až dva bonusy: bonus za 3 rovnaké symboly je 20 eur a mega bonus predstavuje sumu ukrytú pod týmto symbolom.

Pre ktoré prasiatko ste sa rozhodli? Pripomíname, že všetky tri edície sú už v predaji na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS. Prajeme vám veľa zábavy a šťastia s našimi prasiatkami!

Zdroj foto: TIPOS