• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Prinesie vám magická Lucia miliónové výhry v našich číselných lotériách?

Možno teraz je ten správny čas skúsiť šťastie v číselných lotériách! Zajtra je nielen piatok trinásteho, ale zároveň je aj magický Sviatok Lucie. Hovorí sa, že tento deň je plný kúziel a mágie. Správna príležitosť na šťastie! Možno, že už tento víkend sa práve na vás usmeje čaro šťastia a vyhráte miliónové Jackpoty v číselných lotériách ako LOTO, Euromilióny či EUROJACKPOT.

Už zajtra máte šancu vyhrať fantastických 10 miliónov eur v číselnej lotérii EUROJACKPOT. Tipujte 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel, dohromady teda sedem čísel. Magická „sedmička“ vám môže už zajtra priniesť výhru! Nezabudnite uzatvoriť stávky v číselnej lotérii EUROJACKPOT do zajtra buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS v rámci celého Slovenska, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Magický víkend môže pre vás pokračovať aj v sobotu, pretože vtedy žrebujeme výherné čísla v hre Euromilióny a na výhercu čaká obrovský Jackpot vo výške 8 658 080,25 eur. Ak chcete zabojovať o tento Jackpot, nezabudnite uzatvárať stávky v hre Euromilióny do tejto soboty.


Nedeľa jednoznačne patrí šťastiu v hre LOTO, pretože práve vtedy v tejto číselnej lotérii žrebujeme výherné čísla. Tipujte 6 zo 49 čísel a vyhrajte skvelý Jackpot vo výške 4 615 435,30 eur. Stávky v hre LOTO je potrebné uzatvárať do tejto nedele.

Zvyky, ktoré by ste mali na deň svätej Lucie urobiť !
Podľa tradícií by sme mali v predvečer Lucie mať doma dostatok cesnaku a rovnako by nemal chýbať ani na našom jedálnom lístku. Cesnak má ochrániť nás a členov rodiny pred zlými silami. V tento večer nič nedávajte a ani nepožičiavajte. Najznámejším zvykom na sviatok svätej Lucie je chodenie bosoriek, ktoré sú zahalené v bielych plachtách. Ich úlohou je vyháňať zlých duchov, strašidlá, temné sily, choroby či starosti z príbytkov.