• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Prečo je TIPOS partnerom Slovenského olympijského a športového výboru?

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je dlhoročným, hrdým, exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského a športového výboru a Slovenského olympijského tímu, nakoľko pre spoločnosť je veľmi dôležité podporovať oblasť slovenského športu a úspešných športovcov. Finančnú pomoc a pozornosť si zaslúžia vrcholoví športovci, ale aj výnimoční paralympici, ktorí reprezentujú Slovensko nielen doma, ale aj v zahraničí.

Táto podpora pomáha našim olympionikom dosahovať kvalitné športové výkony, zabezpečuje prostriedky na športovú prípravu, tréningy, či cestovanie na športové podujatia. V prvom rade je dôležité športovcom zabezpečiť a vytvoriť také podmienky, aby ich fyzická a psychická kondícia bola v čo najlepšej forme a dosahovali tak najlepšie výsledky.
Rovnako dôležitá je táto podpora na rozvoj mladých začínajúcich talentov, ale aj športových projektov zameraných na podporu športových aktivít pre deti a mládež.

Zdroj FOTO: TASR