• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Pozrite sa, ako športuje v domácej izolácii Anastasia Kuzminová!

Trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová síce pár mesiacov dozadu ukončila svoju športovú profesionálnu kariéru, avšak na šport nezanevrela. So spoločnosťou TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. spolupracuje už dlhšie obdobie a všetkých hráčov a fanúšikov vyzýva k tomu, aby sa aj oni začali viac starať o svoje zdravie. Vo všeobecnosti TIPOS podporuje už roky športové činnosti, a to nielen profesionálnych športovcov, ale aj mladé talenty a rôzne iné projekty, ktoré prebúdzajú Slovákov k športu.

Čas v domácej izolácii trávi Anastasia Kuzminová množstvom aktivít a jednou z nich je aj šport, cvičenie. „Myslím si, že množstvo ľudí momentálna situácia nakopla k cvičeniu. Zistili, že cvičiť sa dá aj v domácom prostredí a vie to prinášať radosť. Doba a život sa stíšili, preto skúsme si nájsť čas na aktivity, vďaka ktorým urobíme niečo pre svoje zdravie. Každý si môže vybrať šport alebo cvičenie, ktoré ho bavia,“ dodáva Anastasia Kuzminová.

Zdroj foto: Anastasia Kuzminová