• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Pozor, teraz môžete zažiť hráčsku udalosť roka v hre LOTO – výhra je viac ako 5,4 milióna eur!

Jeden z najvyšších Jackpotov v histórii v hre LOTO môže padnúť už túto nedeľú! Jackpot v tejto číselnej lotérii sa vyšplhal na astronomických 5 413 918,50 eur a možno, že táto suma spozná svojho nového majiteľa už túto nedeľu. Práve vtedy, žrebujeme výherné čísla v hre LOTO a šancu na obrovský Jackpot má každý, kto do nedele uzatvorí stávku v hre LOTO.

Bola by veľká chyba nechať si ujsť Jackpot, aký tu už dlho nebol. V hre LOTO sa už túto stredu bojuje o viac ako 5,4 milióna eur a v prípade, ak takýto vysoký Jackpot padne, bez pochýb to bude hráčska udalosť roka! Niekomu sa radikálne zmení život k lepšiemu a výherca si bude môcť splniť množstvo snov.
Zabojujte aj vy a zmeňte svoj život k lepšiemu! Kto by nechcel žiť život bez finančných starostí? Šancu hrať o takéto obrovské peniaze má každý, kto uzatvorí v hre LOTO stávku do tejto nedele. Prvým krokom pre hráča je tipovať 6 zo 49 čísel a druhý krok – uzatvoriť stávku.

Stávky v hre LOTO môžete uzatvoriť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS v rámci celého Slovenska, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie alebo formou SMS správy na číslo 3333.

Nezabudnite, už tento týždeň sa môže rozhodnúť o osude Jackpotu v hre LOTO vo výške 5 413 918,50 eur ! Neváhajte a zabojujte o jeden z najvyšších Jackpotov v histórii hry LOTO aj vy!